W dniach 9-11 września 2021 w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce IV edycja Warsaw Dental Medica Show. To doskonała okazja na kompleksowy przegląd rynku, pogłębienie wiedzy i poznanie branżowych trendów.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań specjalistów z branży. W trakcie targów uczestnicy mają szansę zobaczyć najnowsze produkty i urządzenia oferowane przez setki wystawców, jak również uzyskać najświeższe informacje na temat najnowszych technologii i technik stosowanych w stomatologii i medycynie estetycznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej nie tylko zyskał uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy do debaty o najbardziej kluczowych kwestiach w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej.

Podczas IV edycji wydarzenia nie zabraknie inspirujących konferencji oraz warsztatów, będących źródłem cennych i praktycznych informacji. Udział w wykładach oraz warsztatach, prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz uzyskanie praktycznych wskazówek na temat wykonywanych zabiegów, jak też w kwestii prowadzenia gabinetu czy kliniki.


Kongres Medycyny Estetycznej

Kongres Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo od początku stanowi cenne źródło wiedzy i platformę rozwoju, zarówno dla lekarzy, jak też całego zespołu asystującego. W trakcie licznych prelekcji i paneli dyskusyjnych omawiane są najnowsze techniki, zabiegi i preparaty stosowane w medycynie estetycznej, a także praktyczne porady z zakresu biznesu, finansów i ekonomii.
W programie merytorycznym tegorocznego Kongresu znajdują się między innymi tematy dotyczące zabiegów z użyciem toksyny botulinowej czy nici PDO, a także stosowania wypełniaczy i ich wpływu na tkanki oraz metod porozumiewania się z pacjentami. Wykładom towarzyszyć będą prezentacje oraz pokazy zabiegowe.
Szczegółowy program Kongresu znajduje się na stronie: dentalmedicashow.pl


Bezpieczne targi w Ptak Warsaw Expo

Istotnym aspektem, na który organizatorzy wydarzenia zwracają szczególną uwagę jest bezpieczeństwo jego uczestników. Wspominając poprzednią edycję Warsaw Dental Medica Show śmiało możemy mówić o przykładzie perfekcyjnie przygotowanego pod tym względem wydarzenia. Dzięki zastosowaniu ponadstandardowych środków podnoszących poziom bezpieczeństwa sanitarnego organizatorzy stworzyli doskonałe warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca, a także przestrzeń sprzyjającą wymianie informacji i eksperckiej wiedzy.

Podczas wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju, a cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia są na bieżąco dezynfekowane.

Dzięki ogromnej przestrzeni oraz pełnemu przygotowaniu zarówno od strony bezpieczeństwa sanitarnego, jak i pod względem organizacyjnym, Ptak Warsaw Expo jako jeden z niewielu ośrodków targowo-kongresowych w tej części Europy zapewnia o pełnej gotowości do realizacji bezpiecznych wydarzeń.
Więcej informacji na temat kolejnej edycji Warsaw Dental Medica Show: dentalmedicashow.pl