Warsaw Dental Medica Show 2020 jest pierwszą, stacjonarną imprezą targową dla branży stomatologicznej, zrealizowaną w czasie trwania pandemii. W dniach 1-3 października br w PTAK Warsaw Expo nastąpiło spotkanie wystawców i odwiedzających reprezentujących wszystkie sektory polskiej stomatologii.

 

Już samym sukcesem jest fakt, że targi wystartowały, kolejnym powodem do zadowolenia jest frekwencja, która zaskoczyła szczególnie wystawców, komunikujących na długo przed targami, że w tym roku nie spodziewają się tłumu zwiedzających. O ile pierwszy dzień Warsaw Dental Medica Show był dla branży stomatologicznej testem, czy targi ruszą i w jakim zakresie, o tyle drugiego dnia hala wystawiennicza tętniła życiem biznesu stomatologicznego, na rozmowę z wystawcami trzeba po prostu poczekać w przysłowiowej kolejce.

Warsaw Dental Medical Show

Organizacja targów dała szansę wystawcom na realne wsparcie sprzedaży, a odwiedzającym na realizację zakupów do klinik i gabinetów stomatologicznych w atrakcyjnych cenach.

Warsaw Dental Medical Show

Zarówno organizator, jak i uczestnicy udowodnili, że przy zachowaniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego i nie odbiegając jakością od imprez przeprowadzanych przed pandemią, można realizować wydarzenia targowe z myślą o setkach wystawców i tysiącach odwiedzających. Na samym wejściu wszystkich gości "przywitała" kabina dezynfekująca z możliwością pomiaru temperatury ciała. Każdy uczestnik otrzymał bezpłatną maskę medyczną. Szerokość alejek oraz odległości pomiędzy stoiskami pozwoliły na płynny ruch zwiedzających.

Warsaw Dental Medical Show

 

Dzięki wszystkim zabezpieczeniom wdrożonym podczas wydarzenia, uczestnicy Warsaw Dental Medica Show mogli wykorzystać czas spędzony na targach na rozwój swojego biznesu.