7 września br. firma Euroscalemed zaprosiła lekarzy medycyny estetycznej i właścicieli klinik na Dzień Otwarty połączony z prezentacją nowego biura oraz szerokiej oferty nowoczesnych technologii. Pojawiły się kolejne nowości, które firma postanowiła wprowadzić na polski rynek urządzeń medycyny estetycznej: laser pikosekundowy Picolo oraz sprzęt do elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim.

 

Oglądaj relację!

 

Nowoczesne technologie i urządzenia z certyfikatem FDA

- W naszej ofercie mamy tak naprawdę całe spectrum laserów, od laserów ablacyjnych, nieablacyjnych, tzw. subablacyjnych, laserów frakcyjnych, długo impulsowych, krótko impulsowych, także każdy lekarz, który interesuje się technologiami, może dobrać urządzenie w zależności od swoich potrzeb. Z technologii nieinwazyjnych lekarze mają do wyboru aż 4 technologie. Jest to system skoncentrowanych fal ultradźwiękowych HIFU Ultraskin II, radiofrekwencja mikroigłowa Secret RF, kriolipoliza Coolshaping oraz nowość na rynku - elektromagnetyczna stymulacja mięśni EMSlim. - wymienia Marcin Słowiński, Dyrektor handlowy Euroscalemed.

- Bestsellerem jeśli chodzi o ofertę naszej firmy jest z pewnością laser tulowy Lavieen, który jest odpowiedzią na zabiegi małoinwazyjne, z krótkim okresem rekonwalescencji, które dają spektakularne efekty, już po pierwszym zabiegu. Naszą premierą jest laser pikosekundowy Picolo renomowanego producenta koreańskiego, firmy Laseroptek, z amerykańskim certyfikatem FDA.

- Wszystkie technologie laserowe, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie, są również poparte amerykańskim certyfikatem FDA, co potwierdza że są to technologie, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy dot. skuteczności i bezpieczeństwa działania. - dodaje. 

 

Szkolenia dla lekarzy 

Podczas Dnia Otwartego zaproszeni lekarze wzięli udział m.in. w szkoleniu, które poprowadził dr Wojciech Drzazga, specjalista z zakresu laseroterapii.

Jak podkreślił Michał Słowiński, Prezes Euroscalemed: - Szkolenia prowadzimy dla lekarzy, którzy są zaawansowani, ale dla też dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z technologiami. Szkolenia te odbywają się zarówno w naszym biurze, w sali konferencyjnej, wykonywane przez naszych specjalistów od szkoleń, jak i też w klinikach referencyjnych.

Więcej o urządzeniach Euroscalemed na stronie: euroscalemed.pl