W sobotę 7 marca 2020 r. Klinika Urody Imagine w Gdyni zaprosiła swoich klientów oraz przyjaciół na spotkanie ze znaną marką Diego dalla Palma Professional. Nowe zabiegi na bazie ekskluzywnych kosmetyków są już dostępne w ofercie tej kliniki.  Będziecie mogli z nich skorzystać, jak tylko skończy się stan zagrożenia epidemicznego i nasze życie wróci do normy. A tymczasem zapraszamy do oglądania naszej relacji z wydarzenia! 

 

Oglądaj relację!

 

Włoska marka Diego dalla Palma Professional łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii. Sercem zabiegów jest wielo-aktywny bio-rewitalizujący 51+3 HYALU COMPLEX. W skład tego kompleksu wchodzi:

  • 20 aminokwasów,
  • 16 witamin,
  • 6 pierwiastków śladowych i minerałów,
  • 3 kwasy nukleinowe,
  • 4 ceramidy,
  • 2 osmo- protektory komórkowe,
  • 3 kwasy hialuronowe.

Ważne: Zabiegi dermo-kosmetyczne Diego dalla Palma pozbawione są wszystkiego, co jest zbędne. Nie zawierają parabenów, parafiny, oleju mineralnego, glikolu etylenowego, ftalanów, triklosanu ani innych składników, które redukują czystość lub mogą podrażniać skórę. Szczególną uwagę zwrócono na wybór składników NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Diego dalla Palma Professional koncentruje się na: detoksykacji komórkowej, wyregulowaniu metabolizmu, zharmonizowaniu komunikacji międzykomórkowej, stymulacji dynamizmu, witalności i długowieczności komórek.

Klienci Kliniki Urody Imagine w Gdyni mogą wybierać spośród różnych kuracji odmładzających:

 

CELL DETOXIUM

Linia ta jest doskonała do rozpoczęcia serii zabiegów z DIEGO DALLA PALMA ze względu na aktywne odtrucie komórek skóry oraz stymulowanie ich do regeneracji. Jest to innowacyjna formuła w walce z codziennymi zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami, metalami ciężkimi oraz substancjami korozyjnymi.

 

WHITELIGHT™

Intensywna kuracja do twarzy, która rozjaśnia, ujednolica, redukuje ciemne plamy i zwalcza zmarszczki. Sprawia, że koloryt skóry staje się bardziej równomierny, a wyglad̨ młodszy i bardziej promienny - dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Linię Whitelight wzmocniono specjalnym kompleksem PRO WHITE B-SPHERES, który zawiera silne, aktywne rozjaśniacze. Towarzyszy im podwójny system nośników, by przenikać do różnych warstw skóry. Wzbogacona Diamentowym Kompleksem Rozjaśniającym niweluje oznaki wieku i uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi oraz chroni kolagen. Skóra poprzez lepsze odbijanie światła zyskuje młodzieńczy i zdrowy wygląd.

 

ICON TIME

Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry ICON TIME ma rozwiązanie odpowiednie dla każdego etapu życia. Bio-rewitalizacja komórek oraz odnowa układu wspomagającego skórę daje efekt intensywnej kuracji anty-starzeniowej, zwalczając zmarszczki utratę napięcia. ICON TIME wzbogacony jest drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.

ZABIEG 30+

rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy

ZABIEG 40+

rewitalizujący, zagęszczający zabieg anty-starzeniowy

ZABIEG 50+

rewitalizujący, zagęszczający anty-starzeniowy zabieg odnowy skóry

 

SKIN CODE

To zabieg kosmetyczny, który rozwiązuje problemy każdego obszaru twarzy poprzez ukierunkowane, intensywne działanie. Każdy obszar podlega różnym problemom, dlatego SKIN CODE znalazł rozwiązanie na obszary wrażliwe skóry, z zaburzeniami produkcji sebum, z oznakami starzenia oraz na obszary z zaburzeniami pigmentacyjnymi.

 

Pamiętajcie: kwarantanna domowa to doskonała okazja, żeby zadbać o swoją cerę. Dlatego Klinika Urody Imagine przygotowała dla swoich klientów serię najlepszych kosmetyków Diego dalla Palma Professional, które można kupić online! Więcej na ten temat na stronie kliniki www.klinika-imagine.pl