Zarząd Health and Beauty Media Sp. z o.o. poinformował media, iż w związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej, tj. faktem potwierdzenia w Polsce pierwszego przypadku zarażenia koronawirusem 2019-nCoV, wywołującym chorobę COVID-19, i po konsultacji z Wystawcami/Partnerami podjęto trudną decyzję o przesunięciu 33. Targów BEAUTY FORUM, które miały odbyć się 7-8.03.2020 w Warszawie na 16-17 maja 2020.

 

Pojawienie się koronawirusa w naszym kraju, stanowi dla nas jako Organizatora bezsprzeczny argument za podjęciem tak stanowczych decyzji. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników organizowanych przez nas imprez branżowych jest i będzie naszym priorytetem. Państwa konstruktywne uwagi, sugestie i pojawiające się wątpliwości zawsze traktujemy z powagą, troską i empatią.

Zdajemy sobie sprawę, iż z przesunięciem terminu targów wiąże się wiele niedogodności – zarówno dla Wystawców, jak i Odwiedzających, czy Uczestników Kongresu i Mistrzostw.

Jako organizatorzy ubolewamy nad tym, iż nie możemy spełnić wszystkich Państwa oczekiwań.

Dziękujemy Państwu za wszystkie wyrazy wsparcia, jednocześnie apelując o zrozumienie, wśród osób, które mają wątpliwości, co do słuszności tej decyzji.

W obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego, spółka Health and Beauty Media nie mogła postąpić inaczej. Wierzymy, iż nasza decyzja spotka się z akceptacją branży, którą zawsze postrzegaliśmy i postrzegamy, jako branżę z sercem, w której najważniejszy jest człowiek.

W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Szulc

Członek Zarządu

Health and Beauty Media Sp. z o.o