We wtorkowy wieczór 13 maja w Dworze Oliwskim Hotel City & SPA w Gdańsku odbyła się premiera nowej książki autorki Małgorzaty Gąski „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” - edycja Matka i Córka.

 

Portal Zatoka Piękna, podobnie jak kilka miesięcy temu, został patronem medialnym wydarzenia. Obejrzyj relację z premiery książki "Pokochaj swoje ciało 30 dni. Dziennik wdzięczności"

"To jedyna taka książka w Polsce. Jestem przekonana, że stanie się źródłem inspiracji dla wielu Matek, ale też codziennym nawykiem do wspólnej pracy z Córką. Cieszę się, że jako portal, dla którego piękno kobiecego ciała, dobre samopoczucie i zdrowie ma ogromne znaczenie, możemy wspierać tak wyjątkowe projekty" - mówi Estera Gabczenko, Redaktor Naczelna portalu Zatoka Piękna

Najnowsza edycja książki została zainspirowana przez Córkę autorki.

Małgorzata Gąska 

Małgorzata Gąska doświadczając wspaniałości bodyLOVINGU podczas pracy z Córką, postanowiła podzielić się z innymi Matkami tą wspaniałą możliwością budowania więzi z własnym dzieckiem, jednocześnie modelując swój i jej umysł na zdrową percepcję własnej osoby.

Wykonując wspólny proces dobrze się bawisz spędzając twórczo czas z dzieckiem, jednocześnie dając jej najlepszy kapitał na całe dorosłe życie – poczucie piękna i wysoką samoocenę. To dwa najważniejsze aspekty tej pozycji. Gwarantuję Ci, że odnajdziesz o wiele więcej korzyści. - mówi Małgorzata Gąska.

- BodyLOVING narodził się z wiedzy i pasji do piękna ludzkiego ciała. Poszukując sposobu na jego pełną akceptację i odzyskanie poczucia atrakcyjności własnej osoby odkryłam, że taka możliwość istnieje, a do tego jest łatwa i dostępna dla każdego - tłumaczy autorka książki. 

Na premierze pojawiło się wiele wspaniałych gości, przyjaciele, Partnerzy biznesowi i medialni. 

 

Zobaczcie jak premiera książki wyglądała od kulis. Zapraszamy do galerii!