Pupa… to ją otoczymy w tym tygodniu szczególną uwagą. Najbliższe 7 dni sprawi, że nabierze ona dla Ciebie szczególnego znaczenia, oczywiście pozytywnego. Zapraszamy do naszego programu "Piękna Ja".

 

 

 

Oto Twoje zadania na ten tydzień!

Dzień Pierwszy

Twoim zadaniem jest dziś dokładnie obejrzeć swoją pupę. Stań przed lustrem nago, tyłem do niego, trzymając w dłoni małe lusterko przed sobą i zobacz się jak wyglądasz z tyłu. Możesz też poprosić zaufaną osobę, by zrobiła Ci zdjęcie telefonem (sama też dasz radę). Celem tego zadania jest tylko zobaczenie jaka ona rzeczywiście jest. Jeżeli odczujesz silne negatywne emocje już na samą myśl o zadaniu, to znak, że utrwalił Ci się w podświadomości negatywny wzorzec w związku z Twoim ciałem. Nie uciekaj od tego uczucia, oddychaj nim głęboko i pozwól mu być tak długo, aż wybrzmi, skupiając się jednocześnie wyłącznie na oddechu. Jak napięcie puści, zobacz się, bądź zrób zdjęcie. Pamiętaj oceń ją tylko i wyłącznie na podstawie tego co widzisz, bez porównywania do kogokolwiek.

Dzień Drugi

Dziś Twoim zadaniem jest jak najczęściej odczuwać swoją pupę. Przenoś na nią uwagę w każdym możliwym momencie. Staraj się odczuwać ją jak najczęściej, zwłaszcza gdy siedzisz. Nic więcej nie musisz robić, oprócz jej obserwacji i odczuwania wrażeń.

Dzień Trzeci

Dziś cały dzień kierujesz na swoją pupę uczucia miłości, czułości i uwielbienia, wyłącznie z samego faktu, że ją posiadasz. Dasz radę! Uśmiechaj się na myśl o niej. Dla przypomnienia przylep sobie w domu, w pracy karteczkę z literką „P” lub zabawnym obrazkiem. Umysł to kocha!

Dzień Czwarty

Kiedy już się z nią zaprzyjaźnisz, weź kartkę podziel na pół i po jednej stronie wypisz szczerze zalety swojej pupy, po drugiej wady. Do każdej wady poszukaj rozwiązania. Mogą to być ćwiczenia, zabiegi pielęgnacyjne, medycyna estetyczna czy chirurgia plastyczna. Sprawdź możliwości i zapytaj samą siebie, która jest dla Ciebie akceptowalna. A jak już coś wybierzesz z rynku dóbr i usług, to umów się na konsultacje, dowiedz się wszystkiego na ten temat i działaj, spodziewając się najlepszego. W portalu Zatoka Piękna znajdziesz na pewno rozwiązanie dla siebie. Najważniejsza jest intencja i poziom z jakiego wykonujesz te działania. Zrób je wyłącznie dla przyjemności i swojego własnego zadowolenia.

Dzień Piąty

Pupa to jedyne miejsce po plecach, gdzie przyjemnie jest być poklepywanym. Wzdrygasz się na myśl o klapsie? To świetnie, bo to dzień na to, by wyjść ze strefy komfortu. Twoim zadaniem dziś jest dawać i otrzymywać klapsy z pełną świadomością i intencją przyjemności. Zaproponuj Partnerowi to jako swoje zadanie w wyzwaniu i obserwuj jak reagujesz.

Dzień Szósty

Twoim zadaniem jest dziś poświęcenie najwięcej uwagi właśnie pupie podczas pielęgnacji. Zrób sobie peeling, odczuwając każde wrażenie tego zabiegu. Wyobraź sobie jak krew cudownie krąży w każdym najmniejszym naczyniu krwionośnym odżywiając je i jednocześnie usuwając wszystko co zbędne. Następnie wmasuj sobie w pupę balsam co ciała, bądź krem, robiąc to niezwykle uważnie i z wielką atencją. Odczuj przyjemność z dotyku w tej sferze ciała. Obdaruj się najpierw sama przyjemnością.

Dzień Siódmy

Obdaruj swoja pupę najpiękniejszą bielizną na jaką Cię aktualnie stać. Ważne byś faktycznie ją dla siebie wybrała z ekscytacją, biorąc pod uwagę kolor, jakość, wygodę, fason. Sprawdź najpierw w domu przed lustrem, jak fason Twoich ulubionych majtek ma się w relacji do długości nóg. Majtki typu szorty skracają nogi, przy krótszych lepiej jest wybrać mocno wycięte. Sprawdź czy ładnie kształtują Twoje pośladki.

Jeżeli zapragniesz dać swojemu ciału więcej uwagi i miłości to zachęcam Cię do treningu ze stworzoną w tym celu książką „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności”

 

A teraz zadbaj o Twoją PUPĘ z naszym ekspertem z Instytutu Babiana!

Komentarz eksperta

mgr Ewelina Araszkiewicz
mgr Ewelina Araszkiewicz
Procesy starzenia, przebyte diety odchudzające, ciąża i siedzący tryb życia widocznie odbijają się na wyglądzie pośladków. Zmniejszenie napięcia skóry sprawia, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz rozstępy to defekty, z którymi zmagamy się najczęściej. Idealne pośladki to połączenie właściwej pielęgnacji, diety, zabiegów i ćwiczeń fizycznych. Te wykonywane regularnie są kluczowym elementem wzmacniającym mięśnie. Poprawnie wykonywane wykroki oraz przysiady nadadzą doskonały kształt mięśniom pośladkowym (mały, średni, większy). Wygląd skóry odgrywa istotną rolę w postrzeganiu piękna naszego ciała. Wśród sposobów, po które sięgamy coraz większe znaczenie nabierają zabiegi z zakresu kosmetologii modelujące sylwetkę. W dzisiejszych czasach stanowią one doskonałą alternatywę dla osób zmagających się z niedoskonałościami pośladków. Gwarantują bezpieczeństwo i satysfakcję z wyglądu. Można dostosować je do indywidualnych problemów skórnych, a w razie potrzeby połączyć, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

 

Przy braku jędrności skóry polecam zastosowanie aparatury z technologią fali radiowej. Z cellulitem na pośladkach poradzi sobie zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej i/lub mezoterapii. Z tkanką tłuszczową terapie z wykorzystaniem ultradźwięków, a przy redukcji rozstępów sprawdzą się zabiegi frakcyjne - dodaje kosmetolog.

 

Poniżej trzy metody na:

Krągłą pupę - Focus Rf+ - urządzenie wykorzystuje działanie bipolarnej fali radiowej, która powoduje wytworzenie energii cieplnej w skórze dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Rezultat jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia opracowywanego przez nas obszaru. Działanie tego aparatu jest zupełnie bezbolesne i co najważniejsze, pewne.

Zgrabny tyłek - Exilis - aparat wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Redukuje również cellulit. Po zabiegu zauważymy znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry. Bezpieczeństwo i kontrolę tego systemu zabezpiecza innowacyjnie zaprojektowana głowica.

Sexy pośladki - Environ A, C & E Body Oil - produkt słynący z silnego efektu odżywczego (nietłustego) i napinającego skórę. Zawiera silne dawki witaminy A, C i E, doskonały dla skóry suchej i/lub wymagającej regeneracji. Wpływa na jej zagęszczenie poprzez oddziaływanie na warstwę rogową naskórka. Determinuje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia jej ukrwienie. Po dwóch tygodniach systematycznego stosowania odczujemy jak skutecznie wpływa na elastyczność oraz gęstość skóry, a także na redukcję rozstępów I blizn.

 

WYPRÓBUJ ZABIEGI NA PUPĘ W INSTYTUCIE BABIANA >>

 

Trzymamy za Ciebie kciuki życząc Ci fantastycznego, sensualnego i świadomego tygodnia pełnego dobrych wrażeń. Małgorzata Gąska ~ Twoja BeautyMental Coach oraz Redakcja Zatoka Piękna

* Wszelkie prawa do ilustracji i tekstu zastrzeżone.