Czym wybielanie kosmetyczne zębów różni się od medycznej procedury? Czy jest bezpieczne? Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów Only Smile? Opowiedział nam Dmitrijus Michaliovas CEO Onlysmile podczas rozmowy w Strefie Zatoki Piękna na Targach Uroda 2019 w AmberExpo w Gdańsku.

 

Oglądaj zabieg!

- Przyjechaliśmy na Targi, aby pokazać nasz nowy produkt „Only Smile”. Jest to zabieg kosmetyczny, który ma na celu rozjaśnienie koloru zębów.  Ponieważ jest to zabieg kosmetyczny, to jest absolutnie bezpieczny dla zębów, dziąseł i całego organizmu. Procedura może być wykonywa również u dzieci w wieku powyżej 5 lat. Nie może być stosowana u kobiet w ciąży, matek karmiących oraz u osób z krwawiącymi dziąsłami.  Wszyscy pozostali mogą śmiało stosować tę procedurę kosmetyczną. Zgodnie z europejskimi standardami, środek stosowany w zabiegu zawiera jedynie 0,1% substancji czynnej peroxidum.

W ciągu 30 minut bez żadnego bólu możemy rozjaśnić zęby do dziewięciu odcieni. Do przeprowadzenia procedury nie musimy specjalnie się przygotowywać, gdyż jest to bardzo prosty kosmetyczny zabieg. Zabieg jest tak samo popularny jak robienie manicure, możemy w bardzo łatwy sposób uzyskać śnieżnobiały uśmiech.

Obecnie posiadamy dwa rodzaje lamp: jeden rodzaj jest przeznaczony na domowy użytek, a drugi dla profesjonalnych salonów SPA oraz jest wykorzystywany przez odontologów. W trakcie zabiegu zęby rozjaśniają się na minimum 3-4, a zdarza się nawet do 10-12 odcieni według 20 stopniowej skali. Każdy nasz klient może natychmiast po zabiegu przekonać się o ile odcieni zęby stały się jaśniejsze.
Jak już wspomniałem, nie jest to zabieg medyczny tylko kosmetyczny, dlatego każdy może bezpiecznie i samodzielnie wykonywać rozjaśnianie zębów. Wszystkie elementy zabiegu zostały wyprodukowane w Niemczech i  posiadają niezbędne europejskie certyfikaty - powiedział w rozmowie z redakcją Dmitrijus Michaliovas.