Zabieg ONDA z technologią CoolwavesTM redukuje tkankę tłuszczową, wyszczupla i ujędrnia sylwetkę, a także zwalcza cellulit. Jak wygląda zabieg i jakich efektów można oczekiwać po zabiegach urządzeniem ONDA? Dowiedzieliśmy się podczas naszej wizyty w klinice EstMed w Białymstoku, która jako jedna z pierwszych klinik w Polsce oferuje swoim pacjentom to rewolucyjne urządzenie i ma już realne efekty.

 

Oglądaj zabieg wideo!

 

- Technologia bezinwazyjnego spalania tkanki tłuszczowej bardzo dobrze sprawdza się u naszych pacjentów. Aparat ONDA jest to nowa technologia, która wykorzystuje technologię CoolwavesTM, czyli zimne fale do redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg ten doczekał się już fanów wśród naszych pacjentów. Zabiegi możemy wykonywać pojedynczo i w serii. Już po pierwszym zabiegu widoczne są pierwsze efekty - mówi dr Anna Okruszko, dermatolog, klinika EstMed w Białymstoku.

 

Jak działa technologia CoolwavesTM?

Mikrofale z głowic zabiegowych trafiają do warstwy podskórnej i powodują stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Stres ten polega na wywołaniu zaburzenia równowagi wewnątrz adipocytu. Rozgrzane adipocyty pękają, albo zmniejszają swój rozmiar i powoli ulegają eliminacji przez układ limfatyczny (nazywamy to lipolizą makrofagową). ONDA rozbija więc błony komórkowe adipocytów z użyciem całkowicie nieinwazyjnej techniki, więc wyszczuplanie jest efektywne i całkowicie bezpieczne!

Charakterystyczną „skórkę pomarańczową” cellulitu powoduje stała obecność dużych włókienek kolagenu, a także przerost komórek tłuszczowych i retencja wody. Energia fal CoolwavesTM, pochłaniana przez włókna tkanki łącznej, powoduje rozpuszczenie kolagenu, co w konsekwencji prowadzi do oczyszczenia nieelastycznego włókna, wyeliminowania zagłębień w wyglądzie skóry i reaktywację fibroblastów przez stymulację produkcji nowego, bardziej elastycznego kolagenu.

Temperatura wytwarzana przez CoolwavesTM w skórze właściwej powoduje natychmiastowe obkurczanie kolagenu, a w efekcie ujędrnianie skóry.

 

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegach ONDA?

  •  Wygładzenie cellulitu
  •  Zmniejszenie miejscowych depozytów tłuszczu (brzuch, pośladki, talia, uda, okolice wokół kolan)
  •  Poprawa napięcia, uelastycznienie skóry i zlikwidowanie wiotkości
  •  Wymodelowanie sylwetki całego ciała
  •  Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu!

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w klinice EstMed w Białymstoku - >> kliknij TUTAJ

Dowiedz się więcej o technologiach i urządzeniach ITP S.A ->> kliknij TUTAJ