Jesienią Gdańsk zamieni się w polską stolicę piękna. Wszystko za sprawą Festiwalu URODA 2024, który odbędzie się w AMBEREXPO w dniach 12-13 października. Wyjątkowe wydarzenie przyciągnie ekspertów i firmy z szeroko pojętej branży beauty. Będzie to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat pielęgnacji, kosmetyków, nowoczesnych zabiegów, ale także holistycznego piękna.

 

Festiwal URODA 2024 skierowany jest do wszystkich miłośników piękna - profesjonalistów, pasjonatów, czy po prostu osobom lubiącą dbać o siebie. Na uczestników czekać będzie bogata oferta premierowych produktów, profesjonalnego sprzętu oraz prezentacji zabiegów prosto od specjalistów, którzy je wykonują.

Jednym z najważniejszych atutów Festiwalu URODA będzie możliwość przetestowania na żywo najnowszych kosmetyków i urządzeń. To idealna okazja, by wypróbować produkty, które dopiero wchodzą na rynek i na własnej skórze przekonać się o ich skuteczności. Dzięki obecności czołowych firm kosmetycznych i producentów sprzętu do pielęgnacji, każdy uczestnik będzie miał szansę znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom.

Festiwal URODA 2024 to także doskonała okazja do zdobycia wiedzy i inspiracji!

W programie wydarzenia znajdą się liczne wykłady, warsztaty i pokazy, prowadzone przez doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin. Będą oni dzielić się swoimi tajnikami i praktycznymi poradami dotyczącymi dbania o siebie, pielęgnacji, makijażu oraz nowoczesnych zabiegów kosmetycznych.

Dla osób, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe, Festiwal URODA 2024 stanie się nieocenionym źródłem informacji i inspiracji. Spotkania z ekspertami, możliwość zadawania pytań i bezpośrednia wymiana doświadczeń to elementy, które z pewnością wzbogacą warsztat każdego specjalisty. Dodatkowo, na miejscu będą dostępne stoiska z literaturą fachową oraz najnowszymi publikacjami z branży beauty.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zanurzyć się w świat piękna i pielęgnacji. Festiwal URODA 2024 to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

Do zobaczenia w Gdańsku w AMBEREXPO 12-13 października!

Zapraszamy serdecznie do udziału i odkrywania tajemnic piękna razem z nami! Dbajmy o siebie!

Strona wydarzenia: www.urodatargi.pl