To była wyjątkowa premiera podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2019! Strefa Zatoka Piękna zorganizowana przez Esterę Gabczenko i portal ZatokaPiekna.pl zgromadziła znakomitych ekspertów z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej, kosmetologii i biznesu! Tego na Targach Urody jeszcze nie było! Zobaczcie sami!

 

Oglądaj relację!

 

To tutaj w przyjemnej atmosferze, przed obiektywem kamery Zatoki Piękna rozmawialiśmy o zabiegach medycyny estetycznej, technologiach, profilaktyce anti-aging oraz zdrowotnych aspektach dbania o urodę. Odwiedzający strefę mieli też niebywałą możliwość bezpłatnych konsultacji 1:1 ze specjalistami z najlepszych klinik w Trójmieście:  Chirurgia Art Vein, Instytut Babiana, Centrum Medyczne dr Kubik. A także wysłuchania kilku bardzo ciekawych PRELEKCJI:

  • Agnieszka Kośnik-Zając "Testy genetyczne w branży beauty"
  • dr Maria-Luiza Piesiaków "Trądzik różowaty i zwyczajny- fakty i mity. Skuteczne leczenie jest na wyciągnięcie ręki"
  • Ewa Desowska "Najnowsze technologie i zabiegi estetyczne dla nowoczesnych i aktywnych kobiet"
  • dr Ryszard Zając "Czy pajączek może być wierzchołkiem góry lodowej? O współpracy chirurga naczyniowego z kosmetologiem w likwidowaniu pękających naczynek krwionośnych"

Zainteresowaniem cieszyły się rozmowy z Gośćmi Specjalnymi: Ewą Sienkiewicz (MH Group) oraz Stanisławem Gliwińskim (Zdrowiewbiznesie.pl) oraz projekcje filmów z zabiegów estetycznych, które można było oglądać na dużym ekranie, relaksując się przy okazji w wygodnych leżakach i pufach.

Na zakończenie wydarzenia odbyła się DEBATA na temat roli medycyny estetycznej: Zabiegi medycyny estetycznej: TAK czy NIE i kiedy powiedzieć „dość”? z udziałem dr Lidii Kodłubańskiej oraz Karoliny Sozańskiej.

DZIĘKUJEMY Partnerom wydarzenia, Prelegentom, Specjalistom, Gościom Specjalnym i Czytelnikom portalu Zatoka Piękna, którzy byli tam z nami!

W szczególności Ekspertom:

Dr Lidia Kodłubańska, Agnieszka Kośnik-Zając, Ewa Desowska, Aleksandra Pawłowska, dr Maria-Luiza Piesiaków, Ewa Sienkiewicz, Natalia Kowalska, Wioletta Twarowska, Paulina Zajkowska-Pauba, Magdalena Klimaszewska, Karolina Sozańska, dr Ryszard Zając, dr Rafał Kijek, Stanisław Gliwinski.

Partnerom strefy:

Chirurgia Art Vein, Instytut Babiana, Centrum Medyczne dr Kubik oraz ITP S.A.

A także S'portofino za przygotowanie stylizacji dla prowadzącej strefę Estery Gabczenko.

Zapraszamy do oglądania relacji. A już wkrótce opublikujemy kolejne materiały wideo ze Strefy Zatoka Piękna.