Bezpłatne spotkanie dla lekarzy ze światowej sławy ekspertem medycyny estetycznej, twórcą opatentowanej techniki podawania wypełniaczy ALP (Aesthetic Lateral Projection).


Już w sobotę, 27 maja, w Krakowie, będziemy mieli przyjemność spotkać się ze światowej sławy lekarzem medycyny estetycznej. Doktor Alp Mamak, bo o nim mowa, przyjedzie prosto z Turcji, aby przeprowadzić bezpłatny wykład i zaprezentować swoją opatentowaną technikę ALP (Aesthetic Lateral Projection) polegającą na naturalnej biorewolumetrii. Spotkanie skierowane jest wyłącznie do lekarzy, a odbędzie się w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Dr Alp Mamak, spotkanie z lekarzami
Dr Alp Mamak, spotkanie z lekarzami


Doktor Alp Mamak to lekarz medycyny estetycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem. Aktywnie bierze udział w ewolucji medycyny estetycznej rozwijając autorskie zaawansowane techniki. Najbardziej znane, zostały opatentowane, są to m.in. to ALP Aesthetic Lateral Projection Technique oraz The Lifting and Reshaping of The Face with Hyaluronic Acid Based Injections.

Dr Alp Mamak
Dr Alp Mamak


Znany w kraju i za granicą jako wykładowca licznych kongresów i ekspert zakresu wypełnień kwasem hialuronowym. Prowadzi własną Akademię Medycyny Estetycznej dla lekarzy oraz klinikę w Stambule. Jest wiceprezesem Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Turcji; członek UIME. Stworzył własną Linię Kosmetyczną.


Konsultant naukowy włoskiego Laboratorium Regenyal. Współtwórca unikalnej techniki Biorewolumetrii.

Podczas spotkania Pan Doktor omówi zaawansowane podejście do innowacyjnych zabiegów estetycznych dzięki Biorewolumetrii. Zaprezentuje gamę produktów Regenyal oraz omówi najważniejsze obszary anatomiczne, jak również dobór technik zabiegowych w zależności od okolicy podawania preparatów. Podczas spotkania powiemy również, jak dobrać produkt i głębokość podania wypełniacza – od linii skóry owłosionej głowy do dekoltu i grzbietów dłoni.

W drugiej części dnia Pan Doktor zaprezentuje techniki biorewolumetrii na przykładzie przypadków klinicznych oraz techniki zabiegowe łączone i pojedyncze oraz najnowszy zabieg Bio-liftingu.

Spotkanie skierowane jest zarówno do lekarzy rozpoczynających prace w medycynie estetycznej, jak i dla tych, którzy szukają dodatkowych informacji, które mogą wzbogacić ich codzienna praktykę.

Zapraszamy do zapisów pod linkiem: >>> Szkolenie z Dr ALPem  >>>  lub prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Fenice tel. 22 676 86 75, tel. 501 107 592, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.