Premiera nowości, gość specjalny dr Rosanna Castellana oraz wyróżnienie dla Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine podczas XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging.

 

Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine już po raz 23 została partnerem Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Nic dziwnego, że podczas Uroczystej Gali „23 lata Razem” firma została wyróżniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój bezpiecznej i odpowiedzialnej medycyny estetycznej. Statuetkę odebrała Edyta Konopek, Dyrektor Fenice, która w swoim wystąpieniu podziękowała przede wszystkim zespołowi firmy. - Dziękuję za te 23 lata intensywnej pracy, a te podziękowania chcę skierować do całego mojego zespołu, bo tylko dzięki nim tutaj dziś jesteśmy.
 

Oglądaj relację!

 

Zespół Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz zagraniczni Eksperci byli dostępni dla uczestników kongresu na stoisku, a także podczas organizowanych warsztatów i wykładu. 

- Jest nam niezmiernie miło, ponieważ tym razem mogliśmy gościć twórczynię bardzo słynnej formuły do bezigłowej biorewitalizacji skóry. Dr Rosanna Castellana podczas spotkania, podczas kolacji oraz na wykładach i warsztatach zaprezentowała wspaniałe nowości. Są to m.in. dermokosmetyki, które mogą Państwa znaleźć już w naszej ofercie. – powiedziała redakcji Zatoki Piękna Agata Korneluk PR & Marketing Manager.

W piątek 17 marca Fenice zaprosiła na wykład dr Rosanny Castellana na temat łączenia różnych metod zabiegowych w leczeniu blizn atroficznych, podczas którego dermatolog omówiła szczególne przypadki kliniczne z własnej praktyki.

W sobotę z kolei odbyły się dwa warsztaty. Warsztat prowadzony przez dr Rosannę Castellana poświęcony był protokołom łączonym z kwasem TCA modyfikowanym nadtlenkiem wodoru, który jak mawia jego twórczyni „jak sól w kuchni wzmacnia efekt końcowy”.

Drugi warsztat, który poprowadziła dr Laura Pauletti był jednocześnie inauguracja nowej marki w portfolio Fenice. - Kongres był również okazja do zaprezentowania naszej nowej marki, firmy, z którą zaczęliśmy współprace FB Dermatology. Jest to produkt, który wykorzystuje energię światła fluorescencyjnego, dzięki temu, możemy go wykorzystywać do zabiegów zarówno na trądzik jak i na pobudzanie produkcji kolagenu. – dodała Agata Korneluk.

To nie wszystko, co firma Fenice przygotowała dla lekarzy medycyny estetycznej biorących udział w XXIII już edycji kongresu. 17 marca odbyła się konferencja i kolacja z udziałem dr Rosanny Castellana oraz zagranicznych i polskich gości, a także przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Materiał powstał we współpracy z firmą Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine