Z ogromną radością chcemy ogłosić, iż 28 maja (niedziela) 2023 roku w Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla Kobiet z cyklu #LuksusCzasu.

 

#LuksusCzasu to spotkanie dla Kobiet gwarantujące inspirację, dobre samopoczucie, radość i napływ dobrej energii. Program spotkania zapewnia zatrzymanie się i celebrowanie chwil dbając o ciało, umysł i ducha. To właśnie zadbanie o te 3 obszary, które są ze sobą połączone przynosi wspaniałą energię i daje moc kreowania Dobrego Życia.

Bądź z nami i poczuj w sobie Kreatorkę Dobrego Życia.

 

W programie wydarzenia:

15:00 - 16:45 inspirujące wykłady m.in.:
• Ubierz się w dobre samopoczucie – proste metody na udane stylizacje
• Kreuj Dobre Życie – Mindset Szczęścia i Sukcesu
• Ukaż swoje piękno – trendy w makijażu

16:45 - Panorama Pool Bar - unikalna okazja, żeby zrobić sobie zdjęcie z widokiem na Zatokę Gdańską z tarasu na dachu hotelu.
17:00 - 18:00 Poczęstunek w Restauracji Mera Brasserie
18:00 - 21:00 - Chill out - strefa basenów i saun Mera Spa
- muzyka na żywo
- pokaz Arosha
- pokaz biżuterii Patrycji Brendler

Całodzienny wstęp do strefy Welness (baseny, sauny, jacuzzi).

 

Spotkanie, wykłady i wywiady poprowadzą:

Beata Piosik - Dyrektor Generalny Sopot Marriott Resort & Spa. Hotelarz z 25 letnim doświadczeniem. Leader stawiający na pracę zespołową i ludzi. Kobieta, która wraz ze swoim zespołem dba o luksusowy pobyt gości w hotelu zapewniając najwyższą jakość usług. W rankingu 2022 hotel zdobył nagrodę Najlepszego Spa w Polsce. Najlepszy serwis Food & Beverage wśród wszystkich hoteli Marriott w rejonie EMEA. A jedną z wartości jest dążenie do doskonałości.

Hanna Garbowska – Mindset & business coach, mentorka, trenerka, konsultantka biznesu. Ekspertka w obszarze motywacji i zarządzania, doświadczona liderka, 25 lat doświadczenia pracy z ludźmi i biznesem. Autorka licznych programów rozwojowych. Propagatorka integralnego podejście do rozwoju. Zainspirowana najnowszymi badaniami i teoriami z dziedziny motywacji i rozwoju międzynarodowych twórców min. C.K. Graves, Don E. Beck, R. Dilts, jest na drodze wykorzystywania doświadczenia i zdobytej wiedzy. Szczęśliwa Kobieta - spełnienie osobiste łączy z zawodowym.

Karolina Winnicka - biotechnolog, coach. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem oraz trener. Z pasji do pielęgnacji stworzyła swoją markę The Witch Cosmetics, ale The Witch Cosmetics to nie tylko produkty pielęgnacyjne, to definicja współczesnej kobiety, Kobiety The Witch. To co ją prowadzi przez życie, to ciekawość. Ciekawość nauki, ciekawość drugiego człowieka, ciekawość rozwoju, ciekawość świata.

Olga Idzik - projektantka ubioru, twórca marki COCHO by Olga Idzik, expert w branży odzieżowej, twórca i konsultant start-up’ów odzieżowych, przedsiębiorca z wieloletnim stażem. Z miłości do piękna i kobiet, stworzyła marki odzieżowe, które odpowiadają na szeroki wachlarz kobiecych potrzeb. Propagatorka zasady „mniej znaczy więcej”, zarówno w projektowaniu, jak i zakupach. Kupuj tylko to, w czym się zakochujesz i będziesz nosiła. Spełniona kobieta, której pasja jest sposobem na życie i rozwojowym biznesem.


Zakup biletów na wydarzenie odbywa się za pomocą tego linku:  Luksus Czasu

Zapraszamy serdecznie!