W dniu 21 kwietnia 2023 roku w warszawskiej Fabryce Norblina na Woli odbyło się oficjalne otwarcie Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris & Dr Irena Eris Concept Store. 

 

Oglądaj naszą wideo relację!

   

Właścicielka marki, pani dr Irena Eris, przywitała licznie przybyłych gości i przypomniała krótką historię sieci Instytutów. Następnie symbolicznie przecięła wstęgę, otwierając w ten sposób Instytut dla wszystkich zainteresowanych.

Goście mieli okazję zwiedzić strefę Concept Store, w której mogli zobaczyć i przetestować kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu. W części zabiegowej Instytutu eksperci udzielali porad na temat trendów i technologii stosowanych w kosmetologii.

Dr Irena Eris i Estera Gabczenko
Dr Irena Eris i Estera Gabczenko

W trakcie wydarzenia, atmosferę umilała muzyka wiolonczelistki Kamili Dauksz - Boruch. A kubki smakowe gości zadbało Food Town, który zapewnił pyszne przekąski i napoje.

Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osób, w tym przyjaciele marki Dr Irena Eris, przedstawiciele mediów takich jak ELLE, GLAMOUR, VOGUE, Zwierciadło i Zatoka Piękna, partnerzy biznesowi z Fabryki Norblina, influencerki i blogerki z branży beauty oraz stałe klientki Instytutu.

Goście na uroczystym otwarciu w Fabryce Norblina
Goście na uroczystym otwarciu w Fabryce Norblina

Połączenie unikalnego konceptu marki Dr Irena Eris z historycznym stylem nowoczesnej architektury Fabryki Norblina stworzyło idealną synergię tego miejsca, co z pewnością przyciągnie miłośników piękna i estetyki.

Zapraszamy do Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Fabryce Norblina

Materiał powstał we współpracy z Dr Irena Eris Kosmetyczne Instytytut