1 / 24
 

Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska w Gdańsku świętowało swoje 2. urodziny, na które przybyli przyjaciele, pacjenci, rodzina oraz współpracujący z placówką lekarze różnych specjalizacji. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć redakcji Zatoki Piękna. Zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji!

 

Centrum Medyczne Rustowska-Rogowska to miejsce, gdzie każdy pacjent może skorzystać z kompleksowej opieki i specjalistycznej pomocy w wielu dziedzinach medycyny. Oferuje szereg różnorodnych usług, w tym między innymi dermatologię, medycynę estetyczną, chirurgię, endokrynologię, dietetykę, fizjoterapię, psychologię oraz diagnostykę. Placówka zapewnia nie tylko kompleksową opiekę zdrowotną pacjentom, ale jednocześnie dba o wysoką jakość usług medycznych, korzystając z najnowszych technologii oraz najlepszych produktów na rynku.

W Centrum Medycznym AR znajdziecie również wiele zabiegów z zakresu dermatologii takich jak: dermatoskopia, usuwanie znamion i brodawek, jak również diagnostykę i leczenie chorób skóry (np. zmian barwnikowych, czerniaka skóry). Pacjenci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, lifting twarzy bez skalpela, usuwanie zmarszczek i bruzd, modelowanie sylwetki oraz laseroterapia.

Obchody 2. urodzin Centrum Medycznego AR w Gdańsku były świetną okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz do zaprezentowania planów rozwoju na przyszłość. W trakcie uroczystości dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska, założycielka centrum, podkreśliła, że dla zespołu medycznego medycyna to nie tylko praca, ale i pasja. Centrum „powstawało” w wieloletnich marzeniach dr Alicji jako niewielki gabinet, ale już od samego początku działalności skupiło się na zapewnieniu pacjentom kompleksowej i profesjonalnej opieki medycznej. Ważnym priorytetem placówki jest zdrowie pacjentów. 

Z okazji 2. urodzin placówki dr  Alicja Rustowska-Rogowska podziękowała pacjentom i gościom za wsparcie i zaufanie, które im okazują. Zapewniła, że dzięki ich zaangażowaniu i pasji dla medycyny, placówka będzie w stanie jeszcze bardziej rozwinąć swoją działalność i pomagać coraz większej liczbie pacjentów. 

Warto zaznaczyć, że Centrum Medyczne mieści się w Gdańsku, blisko Starego Miasta, z okien którego można podziwiać zabytkowe budowle ponad 1000-letniej metropolii. Oferuje fachowe i rzetelne porady oraz kompleksową opiekę zdrowotną. 

Życzymy kolejnych 100 lat i zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegową Centrum Medyczne AR

Zdjęcia: Olga Kharina, Zatoka Piękna