Serdecznie zapraszamy Państwa do Krakowa gdzie w dniach 15-16 kwietnia odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja, organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne. 

 

To właśnie Kraków tej wiosny będzie żył trychologią, a Centrum Konferencyjne Fabryczna stanie się dla uczestników, prelegentów, wystawców, naszych przyjaciół i sympatyków, miejscem wymiany doświadczeń, zawodowych kontaktów, intensywnej nauki, ciekawych warsztatów, poznawania nowości rynkowych, rozmów w kuluarach, zakupów i odpoczynku.

Wiosenna edycja wniesie mnóstwo świeżości do świata trychologii: nowych tematów, innowacyjnych pomysłów. Program konferencji jest bogaty w wiedzę zarówno dla doświadczonych specjalistów jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z trychologią. Odbędą się trzy warsztaty oraz ponad dwadzieścia wykładów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych trychologów, lekarzy i naukowców. Podczas przerw kawowych będziecie Państwo mieli okazję odwiedzić ponad trzydzieści stoisk wystawienniczych związanych z branżą.

Zatoka Piękna objęła patronatem medialnym to wiosenne wydarzenie. 

Więcej informacji o Polskim Stowarzyszeniu Trychologicznym na trycholodzy.org

ZAREJESTRUJ SIĘ >>>