Piękno, sztuka i medycyna – to najlepsze podsumowanie nie tylko eventu, ale i kliniki Efektia w Toruniu. Odbywające się 8 września wydarzenia zgromadziło w jednym miejscu pracowników, partnerów kliniki i pacjentów. Zaproszenie do Tajemniczego Ogrodu przyjęła także redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj naszą relację!

Naturalnie… Efektia – pod takim hasłem odbyło się wrześniowe wydarzenie w klinice Efektia w Toruniu, inspirowane „Tajemniczym ogrodem”. - Każda z pań dąży do doskonałości, ale przy zachowaniu swojego naturalnego piękna. Stąd analogia w tych dążeniach do tajemniczego ogrodu. Wszystkie jesteśmy unikatowe i warto, abyśmy takie pozostały przy jednoczesnym korzystaniu z dóbr, jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna – zapowiadali organizatorzy. Klienci już po raz drugi zostali zaproszeni na event w galerii sztuki, stworzonej przez właścicielkę kliniki wspólnie z Aleksandrą Dudą z Welcome to Event.

Event Tajemniczy Ogród miał pokazać, że niewiele potrzeba, aby podkreślić piękno i zatuszować niedoskonałości, a w medycynie estetycznej jest jak w naturalnym ogrodzie, gdzie przycina się drobne pnącza, aby cieszyć się wyjątkową urodą. - Klinika Efektia, klinika stomatologii i medycyny estetycznej, powstała z miłości do stomatologii i z miłości do piękna. Piękno przenika się ze sztuką tu w klinice, bo ono się przenika we mnie – powiedziała nam dr Agnieszka Keller, właścicielka kliniki Efektia.

Efektia Toruń
Fotografie Jacka Kutyby w Efektia Toruń / fot. Zatoka Piękna

Klimat Tajemniczego Ogrodu dało się poznać już od wejścia, a piękno symbolizowały nie tylko elementy wystroju, ale i też prezentacje nowych technologii czy wreszcie sztuka fotografa Jacka Kutyby. - Mnie i klinikę łączy zamiłowanie do piękna, jestem o tym przekonany, piękna ludzkiego ciała, piękna ludzkiego umysłu, osobowości, dzięki temu jakoś się odnaleźliśmy i jestem bardzo wdzięczny, że mogę tu zaprezentować swoje prace – mówił nam fotograf Jacek Kutyba.

Wszelkie analogie odnosiły się do charakteru, jakim wyróżnia się toruńska klinika Efektia. Wykorzystywane w niej technologie służą wydobyciu naturalnego kobiecego piękna w jak najmniej inwazyjny sposób, a połączenie stomatologii i medycyny estetycznej podkreśla wagę estetyki uśmiechu. - Medycyna estetyczna powinna być naturalna, powinna podkreślać to, co mamy, stąd w naszej klinice technologie, które wspomagają tę naszą naturalność, które pomagają zachować to naturalne piękno, witalność, zdrowie skóry, pomagają utrzymać jej elastyczność – podkreślała w rozmowie z nami dr Agnieszka Keller.

Wizytę w Tajemniczym Ogrodzie w Efektii złożyli także partnerzy, w tym firma ITP S.A., która dostarcza klinice technologie. 

- Jest nam niezmiernie miło gościć na tak wyjątkowym evencie przygotowanym przez panią dr Agnieszkę Keller. To miejsce stworzone z miłości do stomatologii i z pasji do medycyny estetycznej, gdzie piękno przenika się ze sztuką – powiedział Damian Białecki, Regional Sales Manager ITP S.A.

Sztuka, do której właścicielka kliniki przywiązuje tak dużą wagę, dała się nam poznać też od strony kulinarnej. O catering zadbała restauracja Esencja, a o słodki candy bar – lokalna firma Fit Cake.

Tajemniczy Ogród w Efektii miało także swoją oprawę muzyczną – zadbał o nią duet Jakob Proch & Paweł Lendzion. Już teraz wiadomo, że minione wydarzenie nie było ostatnie w tym roku. Jednak poprzeczka zawieszona jest wysoko, bo Tajemniczy Ogród w wykonaniu kliniki Efektia trudno będzie pobić.

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Efektia

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.