Viva-Derm - renomowana klinika prowadzona przez dr Barbarę Walkiewicz-Cyrańską ma nową siedzibę. Nowoczesny budynek przy ulicy Pustułeczki 36 w Warszawie, w którym medycyna i sztuka tworzą niezwykłą atmosferę, zaprasza do korzystania z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, ginekologii plastycznej, urologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej oraz endokrynologii. Dni otwarte w nowej klinice14-16 stycznia obfitowały w spotkania z pacjentami, kontrahentami oraz znanymi artystami.

 

14 stycznia podczas spotkania z firmami z branży medical & beauty uroczyście otwarta została wystawa prac wybitnej malarki Barbary Szubińskiej. A swoim śpiewem wydarzenie uświetniła jazzowa wokalistka Aga Zaryan. Pacjenci kliniki natomiast mieli okazję posłuchać polskiego tenora Mirosława Niewiadomskiego 15 stycznia.

Otwierając nową siedzibę twórczyni tego miejsca pani dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska zwróciła się do gości: - Każda wizyta nas cieszy, każdy zadowolony pacjent sprawia, że czujemy się spełnieni. To co dla nas najważniejsze, to Wy - tworzymy Viva Derm dla Was, by dbać o Wasze zdrowie i piękno. Viva Derm to nasza misja.

 

Otwarcie nowej Viva Derm było również wydarzeniem branżowym. Licznie się stawili przedstawiciele firm z branży medycyny estetycznej oraz mediów branżowych, nie zabrakło oczywiście przedstawicieli redakcji Zatoki Piękna.

Podkreślając owocną współpracę dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska zaznaczyła, że medycyna przestała być rzemiosłem i stała się sztuką, dlatego w jej nowej klinice, te dwa światy będą się przenikały, co zresztą widać w wystroju wnętrz oraz starannie dobranych technologiach i preparatach.

Nasza redakcja miał okazję uczestniczyć niedawno w premierowym zabiegu z użyciem nowego neuromodulatora w klinice Viva Derm, o czym już pisaliśmy tutaj.

Dr Walkiewicz-Cyrańska całą swoją karierę lekarską poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej, również poza granicami naszego kraju. Swoim doświadczeniem dzieli się w klinice VIVA DERM, gdzie zaprasza do współpracy lekarzy o różnorodnych specjalizacjach. Dziś działania anti-aging wychodzą poza estetykę twarzy i ciała. Dermatolodzy, kosmetolodzy, a także endokrynolodzy, ginekolodzy i urolodzy dbają o to by cały organizm pacjenta utrzymać jak najdłużej w młodości i sprawności.

Działalność medyczna kliniki Viva Derm idzie w parze również z edukacją. W tym celu w zeszłym roku został uruchomiony projekt Akademia Off Label, którego głównym celem jest renesans w estetyce lekarskiej: całościowe i wszechstronne podejście do potrzeb pacjenta oraz dostarczanie wiedzy o najwyższej jakości i użyteczności.

Akademii jest reprezentowana przez Ekspertów Off Label. To wybrane grono doświadczonych lekarzy, cieszących się autorytetem w kraju i na świecie, którzy nie tylko śledzą najnowsze osiągnięcia medycyny, lecz przy tym czuwają nad ich weryfikacją i wdrożeniem w praktykę. Regularnie odbywające się sympozja Off Label przyciągają lekarzy z całej Polski po to aby dzielić się doświadczeniem oraz tworzyć nowe metody leczenia pacjentów.