24 lipca br. w restauracji Vidokova w Gdańsku odbył się wyjątkowy charytatywny pokaz mody DRESSCODE FASHION SHOW, którego celem było zebranie środków na wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji Doliczony Czas. Licytację poprowadził znany i lubiany Conrado Moreno.

 

Podczas DRESSCODE FASHION SHOW zobaczyliśmy pokaz mody projektantów i marek modowych Multibrand DressCode Gdańsk.

   

Jednak nie był to zwyczajny pokaz mody.

- Program wydarzenia oparty został na uczuciach Rafała Kośca. Wybraliśmy 10 uczuć, które targają na co dzień naszym bohaterem. To jest człowiek, który żyje w bólu. Człowiek po ciężkim wypadku, który od 5 lat zmaga się ze swoją niepełnosprawnością. 5 uczuć negatywnych oraz 5 uczyć pozytywnych są podstawą tego projektu, żeby zwrócić uwagę na fundację Doliczony Czas. Scenariusz napisała dla nas Mariola Zaczyńska, autorka książek dla kobiet, a wydarzenie z dużym wyczuciem poprowadził Conrado Moreno. To nie był zwykły pokaz mody. - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Gosia Jarosławska, projektantka mody Agutti i pomysłodawczyni wydarzenia DRESSCODE FASHION SHOW.

Największą atrakcją wieczoru była aukcja charytatywna. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość wylicytować między innymi sukienkę Agnieszki Radwańskiej, w której grała na korcie, kurtkę MARGARET, którą piosenkarka miała na Festiwalu Polsat Superhit w 2016 r., koszulkę Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium czy koszulkę z autografami Zawodników Drużyny Lechii Gdańsk.

  

- Nasza aukcja charytatywna cały czas trwa, dostępne są bardzo ciekawe przedmioty na licytacjach internetowych. Planujemy już kolejne aukcje na naszych przyszłych wydarzeniach. - dodała Gosia Jarosławska.

Całość wydarzenia uświetnił solowy koncert znakomitego Keva Foxa - wokalisty o niepowtarzalnym, hipnotyzującym wokalu.

Organizatorzy DRESSCODE FASHION SHOW:

  • Multibrand DressCode - z ofertą polskich projektantów i włoskich marek modowych.
  • Agutti - Gosia Jarosławska - krawiectwo miarowe.
  • Mirella Waśkiewicz - Brand Manager marek włoskich w DressCode.
  • Fundacja Doliczony Czas, której założycielem jest Rafał Kosiec, były piłkarz Polonii Warszawa, który po wypadku sam przeszedł długą drogę rehabilitacji.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna.