Światowa nowość WONDER®, która niedawno miała swoją premierę w Polsce, niebawem będzie dostępna także w Domu Urody Górska w Bydgoszczy. Unikalne zabiegi rzeźbienia ciała pojawią się w jego ofercie już w sobotę 21 listopada br.

 

Premiera urządzenia WONDER® na rynku polskim miała miejsce miesiąc temu (zobacz: Fotorelację z premiery WONDER® w Polsce) i już do swojej oferty wprowadzają je kolejne salony i kliniki. Nowy zabieg rzeźbienia sylwetki od 21 listopada dostępny będzie również w Domu Urody Górska w Bydgoszczy. Urządzenie będzie dopełnieniem już i tak bogatej oferty salonu, w którym równie ważne, jak skuteczność zabiegów, jest holistyczne podejście do Klienta. Bydgoski Dom Urody Górska nieustannie poszerza swoją ofertę, wprowadzając m.in. innowacyjne zabiegi WONDER®.

Jak sama jego właścicielka mówi, WONDER® to dokładnie takie urządzenie, na jakie czekała. - Szukaliśmy już od pewnego czasu urządzenia do wykonywania zabiegów na ciało. Oglądaliśmy i testowaliśmy różne technologie, ale żadna nie zainteresowała nas na tyle, żeby w nią zainwestować. W końcu trafiłam na urządzenie WONDER®, które jest po prostu genialne. Już po jednym przetestowanym zabiegu wiedziałam, że efekty są dokładnie takie, jakie obiecuje firma Wonder Body – twierdzi Kinga Górska, właścicielka Dom Urody Górska w Bydgoszczy.

Dom Urody Górska
Zespół Domu Urody Górska / fot. z archiwum Dom Urody Górska

Dom Urody Górska odwiedzają klientki z różnych grup wiekowych, od 20 do 80 lat, a WONDER® to zabieg dla każdego.  - Jeśli chodzi o nasze młodsze klientki, to są to kobiety często zajęte biznesowo, które mają dzieci i brak im czasu na to, żeby regularnie ćwiczyć kilka razy w tygodniu z trenerem personalnym. WONDER® jest dla nich wybawieniem, ponieważ mogą poświęcić tylko 25 min. tygodniowo i uzyskać takie same, a nawet lepsze efekty” – przekonuje Kinga Górska.

Przypomnijmy, WONDER® to rewolucyjne urządzenie do innowacyjnych zabiegów na ciało, które rzeźbią sylwetkę bez wysiłku fizycznego. 25-minutowy zabieg gwarantuje rekordowe 36 tys. ćwiczeń mięśni, zastępując trzy godziny wysiłku na siłowni. Procedura zapewnia więc spalanie tkanki tłuszczowej (w tym także likwidację cellulitu) i wzmocnienie mięśni jednocześnie. Unikalne na rynku jest to, że WONDER® oddziałuje aż na pięć stref ciała w tym samym czasie. Przez to umożliwiamy jednocześnie osiągnięcie takich efektów, jak płaski brzuch, lifting pośladków, smukłe nogi oraz silne ramiona.

Zabieg Wonder
Zabieg WONDER® / fot. z arch. Wonder Body

- Zarówno kobiety, jak i mężczyźni cenią zabiegi WONDER® za wyjątkowe i spektakularne efekty, za skuteczność i szybkość działania. Klienci są zadowoleni, ponieważ udało im się schudnąć, pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę i jednocześnie zbudować mięśnie o jakich zawsze marzyli – podkreśla inżynier i CEO firmy Wonder Body Grzegorz Dobosz.

- My spełniamy to marzenie. Taka jest nasza unikalna technologia HIEMS, to jest obietnicą marki WONDER® - bez wysiłku i w szybszym czasie zapewniamy efekty, które dotychczas były dostępne tylko przez ćwiczenia na siłowni czy sali gimnastycznej. – dodaje Grzegorz Dobosz.

W dzisiejszych czasach, kiedy siłownie i kluby fitness pozostają zamknięte z powodu pandemii, warto zaznaczyć, że WONDER® jest zabiegiem bezdotykowym i nieinwazyjnym, dzięki czemu zarówno klienci Domu Urody Górska w Bydgoszczy, jak i pracownicy będą mogli czuć się bardzo bezpiecznie, ciesząc się z wymarzonych efektów uzyskanych w rekordowym czasie.

Firma Wonder Body, kompleksowo wspiera swoich Klientów na każdym etapie wprowadzenia innowacji i nowych kategorii zabiegów WONDER®.  - Jest to szersza współpraca rozpoczynająca się od pierwszego kontaktu i pozostaje stałą relacją na lata. Stajemy się częścią zespołu Klienta i współtworzymy jego sukces. Uczestniczymy w przygotowaniu personelu, stworzeniu atrakcyjnej, nowej oferty, a także wsparciu marketingowym i współdziałamy w dalszej perspektywie. – podsumowuje CEO firmy Wonder Body.