1 / 16

W sobotę 10 października odbył się Dzień Otwarty w Królewskie Studio - Piękna z Natury. Salon w Rumi otwarto po wielkiej metamorfozie, a główną częścią dnia była premiera zabiegu WONDER® w Polsce.

 

Za nami zapowiadany przez nas wcześniej Dzień Otwarty w Królewskie Studio - Piękna z Natury w Rumi oraz premiera zupełnej nowości w Polsce: WONDER® - Najlepsze na świecie rzeźbienie ciała!

Podczas wydarzenia przyjaciele i klienci salonu mogli skorzystać z indywidualnych zabiegów pielęgnacyjnych, wypróbować na własnej skórze profesjonalne produkty i urządzenia oraz porozmawiać ze specjalistami pracującymi w salonie. Goście docenili także metamorfozę jaką przeszło Królewskie Studio, które zrezygnowało ze strefy fitness na rzecz bardziej indywidualnej obsługi klientek oraz podniesionego standardu salonu.

W sobotnim wydarzeniu wzięli udział także eksperci firmy Wonder Body, która tego dnia wprowadziła unikalną technologię rzeźbienia sylwetki na rynek polski. Studio w Rumi jest jak na razie pierwszym miejscem w Polsce, w którym można skorzystać z nowego zabiegu WONDER®. Premiera urządzenia w salonie w Rumi nie jest przypadkowa, ponieważ jego klientki już od lat korzystają w nim z zabiegów modelujących sylwetkę. Jak podkreśla Sylwana Grzegorzewska, właścicielka Królewskie Studio w Rumi, pomysł na wprowadzenie zabiegu do oferty pojawił się u niej w momencie, gdy tylko dowiedziała się o takiej nowości.

- Urządzenie WONDER® cenię sobie za wyjątkową, nigdzie dotąd niespotkaną prze ze mnie technologię, która w rewolucyjny sposób ułatwia osiągnięcie rezultatów bez wysiłku, w krótkim czasie, bezpiecznie, bezboleśnie i z trwałymi efektami. Ponieważ cenię sobie w życiu i przykładam dużą wagę do wysokiej jakości i profesjonalizmu w tym co robię i oferuję swoim klientkom, WONDER® był najlepszym wyborem. Jestem pewna, że dzięki zabiegom WONDER® klientki będą zadowolone i osiągną rezultaty, a co więcej, Królewskie Studio - Piękna z Natury będzie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na mapie Trójmiasta – mówi nam Sylwana Grzegorzewska.

 

Premiera WONDER® w Polsce

Zabieg WONDER® to pod wieloma względami jedna z najbardziej unikalnych metod rzeźbienia sylwetki. Rekordowe 36 tys. ćwiczeń mięśni w 25 minut bez wysiłku fizycznego, jakie zapewnia nowe urządzenie, to efekt podejścia terapeutycznego. W przypadku większości terapii celem jest redukcja – chirurgiczna lub nieinwazyjna – podskórnej warstwy tłuszczu, tymczasem WONDER® obejmuje również wzmocnienie mięśni. Urządzenie wykorzystuje technologię Zogniskowanych Emisji Fal Elektromagnetycznych oraz Selektywną Elektrostymulację o Dużej Intensywności, które łącznie wytwarzają około 36 tys. impulsów podczas 25-minutowej sesji.

O szczegóły na temat nowego zabiegu podczas Dnia Otwartego zapytaliśmy ekspertów firmy Wonder Body. - To medycyna przyszłości, jest to całkiem nowa koncepcja rzeźbienia ciała i mimo to już sprawdzona w 21 krajach. Podczas zabiegu oddziałujemy jednocześnie na 5 największych grup mięśniowych naraz. Działamy przez 25 minut na brzuch, pośladki, mięśnie nóg z przodu i z tyłu i teraz również na ramiona. Efekty zabiegów są widoczne w dość krótkim czasie i to jest właśnie ten efekt Wondera, który podczas zabiegu, bez wysiłku i aktywności fizycznej, generuje rekordową liczbę 36 tys. skurczy – tłumaczy inżynier i CEO firmy Wonder Body Grzegorz Dobosz.

Zabieg WONDER®, jak dowiadujemy się podczas rozmów z ekspertami marki, ma swoje początki w sporcie. - Urządzenie WONDER® dostosowuje technologie wykorzystywane w sporcie do rynku beauty. Początkowo było to urządzenie było przeznaczone dla zawodowych sportowców biegaczy, piłkarzy, koszykarzy, bokserów a później także dla trenerów personalnych i amatorów aktywnych sportowo. Z uwagi na olbrzymie zapotrzebowanie na urządzenia przyspieszające wzrost masy mięśniowej w pierwszej fazie technologia WONDER® została wprowadzona z myślą o rozbudowie mięśni pośladków. Następnie skupiliśmy się na pięciu największych strefach działania jak brzuch, pośladki, nogi przód i tył, ramiona – opowiada Alexander Perez, projektant i twórca urządzenia. - Dziś nasza technologia HIEMS sprawdzona jest już w 21 krajach.

 

Do 10 cm mniej w obwodzie brzucha i piękne mięśnie!

Brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe? Faktem jest, że efekty zabiegu zależą od osoby i jej trybu życia. - W zależności od tego, czy urządzenie jest wykorzystywane raz czy dwa w tygodniu, to po piątym zabiegu u większości osób w okolicach brzucha mamy około 8-10 cm mniej, w okolicach ud 2-3 cm mniej. Wraz z utratą tkanki tłuszczowej jedocześnie uzyskujemy rozwój mięśni i znaczne wysmuklenie figury, jak również poprawienie kondycji skóry oraz zniwelowanie cellulitu przez poprawę mikrokrążenia i to jest już zauważalne po 4-5 zabiegach – wyjaśnia Dyrektor Szkoleń Barbara Dobosz trener w firmie Wonder Body, kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem.

- Korzystam z tego urządzenia i cenię go za czas (zabieg trwa jedynie 25 minut) oraz efektywność, bo nawet trenując z trenerem personalnym nigdy nie osiągnęłam takich efektów jak z WONDER® – dodaje Barbara Dobosz.

Firma rekomenduje odbycie przynajmniej czterech lub pięciu sesji, jednak nawet konieczność przeprowadzenia serii zabiegów w dobie pandemii nie stanowi problemu, a może być nawet zaletą. - Indywidualny zabieg jest wykonywany bezdotykowo, w komfortowych  warunkach i stanowi alternatywę dla ćwiczeń grupowych lub na siłowni – podkreśla Grzegorz Dobosz.

WONDER® jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym, który wyprzedza oczekiwania klientów. Jako technologia bezdotykowa, z potwierdzającymi skuteczność badaniami medycznymi daje potencjał i szansę na dalszy rozwój salonów beauty będąc magnesem przyciągającym nową grupę klientów.

 

Więcej o urządzeniu WONDER® na stronie wonder-body.pl

Zapytaj o zabieg WONDER® w Królewskim Studio w Rumi www.facebook.com/KrolewskieStudio