9 września br. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Urody. Z tej okazji w Cichy Design Olivia Beauty Centre odbył się Dzień Otwarty. Wśród gości pojawili się Mateusz Kusznierewicz i Dariusz Michalczewski. Przez cały dzień można było korzystać z zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych oraz zrelaksować się w strefie SPA. Tutaj zabiegowi Endermologie LPG Alliance, dedykowanemu m.in. dla sportowców, poddał się trener personalny Karol Kalinowski. Zapraszamy do obejrzenia relacji z pełnego atrakcji Dnia Urody!

 

Oglądaj relację!

 

- Celowo wybrałem lokalizację Olivia Business Centre, ponieważ jest to bardzo rozwojowe miejsce, bardzo modne i prestiżowe. - podkreślił w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Piotr Cichy, właściciel Cichy Design Olivia Beauty Centre

- W gabinecie przygotowaliśmy szeroką ofertę dla klientów, od kosmetyki białej, po technologie, urządzenia i innowacyjne zabiegi. W naszej strefie spa można się zrelaksować, rozluźnić się po stresującej pracy. Na uwagę zasługuje też strefa męska, mamy nadzieję, że przez to Panowie również zdecydują się nas odwiedzić. - dodaje Anna Holcer, manager Cichy Design Olivia Beauty Centre

Podczas Dnia Urody klienci i goście mogli skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych, a także wypróbować nowe zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak Zaffiro, Geneo + czy Enderologie LPG Alliance.

- W związku z tym, że nasz salon, jest salonem kompleksowym, mamy taką możliwość, żeby technologie z gabinetu wykorzystać również przy usługach fryzjerskich. Wykorzystaliśmy waterpeeling z urządzenia Zaffiro, dzięki czemu bardzo szybko i ekspresowo możemy oczyścić skórę głowy, ze wszystkich zabrudzeń, odświeżyć, nawilżyć. - mówi Anna Holcer.

Na uwagę zasługuje też endermologia w wydaniu sportowym, którą przetestował trener personalny Karol Kalinowski i podzielił się z nami wrażeniami:

- Po zabiegu czuję się bardzo odprężony, bardzo zrelaksowany, zabieg był bardzo przyjemny. Uważam że jest to super forma odnowy biologicznej zarówno dla sportowca amatora, jaki i dla osoby, która profesjonalnie zajmuje się sportem, ale też ważnym aspektem jest także odstresowanie się, bo człowiek wstaje i czuje się szczęśliwy, a o to chyba chodzi. - podsumował Karol Kalinowski.

- Endermologia LPG Alliance to nie tylko zabiegi związane z estetyką i pozbywaniem się cellulitu. To przede wszystkim nowoczesne leczenie rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne i połączenie wspaniałego masażu. Wielu sportowców również pokochało Endermologię LPG Alliance za to, że mogą wspaniale przygotować się do swoich rozgrzewek, turniejów, walk, jak i korzystać z niej po długich maratonach, biegach do regeneracji swoich mięśni. - wyjaśniła nam Justyna Sucholas, szkoleniowiec ITP S.A.