Gościem programu Rozmowy z ekspertami. O biznesie beauty podczas pandemii koronawirusa jest Agnieszka Mienik, właścicielka salonu Bezpieczna Kosmetyka w Warszawie. Salony kosmetyczne zamknięte są oficjalnie od 1 kwietnia 2020 r., jednak spora większość, w tym Bezpieczna Kosmetyka nie przyjmują klientów już znacznie wcześniej. Jak wygląda aktualnie ich sytuacja, na jaka pomoc mogą liczyć od Państwa, jakie działania podejmują, by przetrwać kryzys? Jak przygotowują gabinety kosmetyczne do pracy po pandemii?

 

Posłuchaj!

 

W tym odcinku porozmawialiśmy m.in o tym:

  • Na jaką pomoc mogą liczyć salony kosmetyczne?
  • Jakie działania podejmować, żeby zminimalizować straty?
  • Jak gabinety kosmetyczne mają się przygotować do pracy po pandemii, bo przecież wirus nie zniknie? Jakie standardy i rozwiązania techniczne wprowadzić, żeby wykonywać zabiegi na ciało i twarz?

 

Agnieszki Mienik - z wykształcenia jest kosmetologiem, jej pasja to odkrywanie w człowieku jego naturalnego piękna. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, m.in. publikując artykuły i porady. Na co dzień jest do Twojej dyspozycji w salonie Bezpieczna Kosmetyka. Jest członkiem prężnie działającego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka i wykładowcą w WSIiZ na wydziale kosmetologii.

Oglądajcie i dajcie znać, jakie jeszcze tematy Was interesują. Czekamy na Wasze pytania na adres redakcji Zatoki Piękna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.