Już niebawem odbędzie się kolejna edycja Targów Beauty Forum. W dniach 7 i 8 marca w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne zaprezentują najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Kilka nowości na swoim stoisku już teraz zapowiada firma Mesologic.

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do edycji wiosennej Beauty Forum 2020. W stolicy zgromadzą się specjaliści branży beauty z całego kraju. Swój udział zapowiada m.in. hurtowania medycyny estetycznej Mesologic, która na stoisku nr 11.05 zamierza zaprezentować kilka nowości. Jedna część stoiska będzie przyciągać urządzeniami, druga zaś kosmetykami i produktami. W każdej z nich zaplanowane zostały pokazy zabiegów. Wśród zapowiadanych innowacji i nowinek można wymienić m.in.:

  • Medyczny peeling TCMed – biorewitalizujący koktajl na bazie kwasu TCA, który pozwala szybko i bezboleśnie przeprowadzić precyzyjny peeling bez igieł. Preparat dzięki unikalnej kompozycji można wykonywać przez cały rok, z zapewnieniem właściwości tak złuszczających, jak i biorewitalizujących.
  • luxREGEN PDTherapy - medyczna terapia światłem oraz fotodynamiczny zabieg z kwasem 5-ALA znany z profilaktyki nowotworów skóry, a konkretniej – leczenia rogowacenia słonecznego. Terapia umożliwi niechirurgiczne usuwanie łagodnych zmian nowotworowych bez uszkadzania tkanek otaczających zmianę chorobową, a także ma być jedyną medyczną terapią regeneracyjno - przeciwstarzeniową.
  • REGEN pen – mikroigłowa regeneracja skóry, która pozwala bezboleśnie i bezinwazyjnie przeprowadzić zabieg redukujący zmarszczki i blizny, w tym zaaplikować w głąb skóry preparaty odżywcze o właściwościach rewitalizujących czy nawilżających.

Podczas targów Beauty Forum 2020 firma MesoLogic przedstawi również pozostałe urządzenia ze swojej oferty, w tym laser diodowy IPL i laser pikosekundowy, HydroREGEN - innowacyjne urządzenie do oczyszczania twarzy, radiofrekwencję mikroigłową microRF REGEN oraz Medexim inCO2 KBX - urządzenia do karboksyterapii z CO2.