10 lutego w Klinice Dobosz w Gdańsku odbyły się autorskie warsztaty dla lekarzy i właścicieli klinik z zastosowania w medycynie estetycznej innowacyjnego lasera tulowego LAVIEEN. Szkolenie poprowadził dr Wojciech Drzazga, który zajmuje się laseroterapią w łódzkiej klinice Pawlikowski. Podczas prezentacji zabiegów zwrócił m.in. uwagę na skuteczność, krótki okres rekonwalescencji oraz bezpieczne odmładzanie, leczenie przebarwień, blizn i rozstępów za pomocą tego lasera. Organizatorem serii szkoleń jest polski dystrybutor Lavieen – firma Euroscalemed. 

 

Oglądaj relację!

 

Laser tulowy Lavieen sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, remodelowania skóry, jak również w redukcji zmian pigmentacyjnych. Subablacyjny tryb Lavieen jest optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

- Głównie stosujemy ten laser w licznych przebarwieniach, w melasmie, celem resurfacingu twarzy, odmłodzenia, wygładzenia drobnych zmarszczek, oczyszczenia szerokich porów, które przeszkadzają naszym pacjentom. Pacjent po zabiegu jest rozświetlony, bardziej wypoczęty, skóra jest młodsza, napięta i mamy bardzo dobre efekty - mówił dr Wojciech Drzazga. 

Więcej o szkoleniach z lasera tulowego Lavieen TUTAJ