Ach! Co to był za wieczór... W czerwcu braliśmy udział w wyjątkowym evencie w restauracji Boccanera w Krakowie - 15 lat EGO MED SPA. Zobaczcie koniecznie naszą relację. Właścicielka gabinetu Magdalena Szczepaniak-Zawicka wraz z zespołem przygotowała dla gości moc nagród i niespodzianek. Jednymi z wyróżnionych została firma ITP S.A.

 

Oglądaj relację!

 

- Cieszę się, że przez te 15 lat nadążyliśmy za zmieniającym się trendami i zmieniającym się rynkiem kosmetycznym. To jest naprawdę przeskok, jak od przysłowiowej maseczki po kosmiczne technologie - mówi w rozmowie z Zatoką Piękna właścicielka EGO MED SPA.

- Magda stawiała na początku na pielęgnację okolicy oka. Tutaj strzałem w 10-tkę okazała się karboksyterapia Reology w połączeniu z laserem frakcyjnym, nieablacyjnym Emerge. To w połączeniu okazało się hitem gabinetu, hitem sprzedaży i poszłyśmy krok dalej. Wyposażyłyśmy gabinet w Endermologię, najnowszą LPG Alliance - przypomina Marta Klimek, Regional Sales Manager ITP S.A.

- Technologia, na którą długo czekałam, bo ja jestem z tych, którzy zanim na coś się zdecydują, to naprawdę bardzo mocno to sprawdzają. Sprawdzam i skuteczność i bezpieczeństwo, wszystko to, co wiąże się z najwyższą jakością usług. To jest technologia liftingu, termoliftingu bardzo bezpiecznego dla skór, które nie mogą znieść mocnych bodźców. To jest, zresztą jak sama nazwa wskazuje - Zaffiro. To jest technologia, która się pojawi w październiku u nas. To już będzie moja kolejna, trzecia ręka w tym gabinecie - zapowiada Magdalena Szczepaniak-Zawicka.