1 / 50

27 kwietnia w Wejherowie miało miejsce uroczyste otwarcie nowej placówki Centrum Zdrowego Uśmiechu Dentx. Nowa siedziba przy ul. Wałowej 30 zgromadziła pacjentów i przyjaciół kliniki. Na miejscu nie mogło zabraknąć także redakcji Zatoki Piękna.

 

Gości, na zaproszenie właścicieli kliniki, przywitała Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna promującej kliniki stomatologiczne i medycyny estetycznej. - W tej chwili nie muszą już Państwo szukać nowoczesnych zabiegów stomatologicznych i z zakresu medycyny estetycznej w innych dużych miastach, ponieważ od teraz w sercu Kaszub macie swoje miejsce. Śmiało mogę powiedzieć, że Centrum Zdrowego Uśmiechu Dentx dzięki holistycznemu podejściu konkuruje z innymi trójmiejskimi klinikami – mówiła podczas otwarcia kliniki.

 

Od stomatologii do medycyny estetycznej

Właściciele kliniki Daria Jakšto i dr Piotr Jakšto zadbali o doskonałą, wręcz rodzinną atmosferę podczas wydarzenia. Szybko dało się zauważyć, że Centrum Zdrowego Uśmiechu Dentx to miejsce tworzone z pasją, przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i małych pacjentów, doceniających tak profesjonalizm, jak i dobre podejście do pacjentów dr Piotra i całego zespołu specjalistów.

Po przywitaniu gości i przecięciu oficjalnie czerwonej wstęgi ogłoszono pierwszą z nowości. A mianowicie, że w klinice przeprowadzane będą również zabiegi estetyczne.

- Leczenie stomatologiczne nie musi kojarzyć się z negatywnymi emocjami takimi jak ból, strach, stres. Może to być czas spędzony w gabinecie o nowoczesnym wnętrzu i zaufanym zespole specjalistów. Z tą myślą, aby zapewnić komfort i najwyższy poziom obsługi, otwieramy gabinet stomatologiczny poszerzony o usługi z zakresu medycyny estetycznej, w tym mezoterapię, osocze bogatopłytkowe, fibrynę bogatopłytkową, zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, botoks, nici oraz laser frakcyjny CO2 Finexel – powiedział dr Piotr Jakšto, który rozwinął swoje kompetencje o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jak dodał właściciel kliniki, przyjazne i nowoczesne wnętrze w połączeniu z kompleksowością usług i zastosowaniem nowoczesnych sprzętów i najnowszych technologii pozwoli sprostać oczekiwaniom pacjentów. W gabinecie, z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, stosowane będą najwyższe standardy obsługi pacjenta, natomiast personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

- Bardzo ważna dla nas jest kompleksowość usług. W dzisiejszych czasach, gdzie każdy żyje w pośpiechu, istotne jest, aby w jednym miejscu móc wykonać wszystkie usługi. Dysponujemy pracownią rentgenowską i specjalistycznym sprzętem - mikroskopami firmy Zeiss, aby pacjent mógł być kompleksowo obsłużony – dodała Daria Jakšto.

 

Uśmiech piękny w każdym calu

Uroczyste otwarcie kliniki nie ograniczyło się do przemówień, pysznego poczęstunku i szampana. Przygotowane zostały również atrakcje, w tym zabiegi pokazowe. W jednym z nowych gabinetów odbył się zabieg z użyciem botoksu. Dr Piotr Jakśto opowiedział o możliwościach toksyny botulinowej, która z bardzo dobrymi efektami jest stosowana od lat zarówno w zabiegach stomatologicznych (np. w redukcji uśmiechu dziąsłowego i leczeniu bruksizmu), jak i w medycynie estetycznej, np. w celu zniwelowania zmarszczek mimicznych twarzy.

Przeprowadzono również pokazowy zabieg wybielania zębów nowa lampą Beyond, wykonywany przez higienistkę stomatologiczna Agatę Laskowską, która kompleksowo wprowadziła gości w temat higienizacji jamy ustnej, wybielania zębów za pomocą lampy Beyond oraz opowiedziała o zaleceniach pozabiegowych, czyli m.in. o tzw. białej diecie.

Centrum Zdrowego Uśmiechu Dentx na rynku wejherowskim funkcjonuje od 2012 roku. Przez kilka lat liczba stanowisk stomatologicznych wzrosła z dwóch do czterech, a zespół rozbudowano o lekarzy, asystentki stomatologiczne, higienistki i rejestratorki. Dentx, dzięki wysokiemu standardowi gabinetu, profesjonalnej obsłudze i jakości nieodbiegającej od znanych trójmiejskich klinik, stał się rozpoznawalną marką.

Dowiedz się więcej o Centrum Zdrowego Uśmiechu DENTX www.dentx.eu