W piątek 14 września, na warszawskim Ursynowie, Grupa LUX MED otworzyła nowe centrum świadczące usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zlokalizowane jest ono przy ul. Puławskiej 455 i, podobnie jak placówka w budynku Marriott przy Alejach Jerozolimskich, działa w ramach Programu Klinka Estetyki Grupy LUX MED.

 

Program Klinika Estetyki wyróżnia się na rynku holistycznym podejściem do potrzeb pacjenta, łączącym sferę estetyki ze sferą zdrowia. W obu warszawskich placówkach należących do Grupy LUX MED na pacjentów czekają najlepsi polscy chirurdzy plastyczni, lekarze medycyny estetycznej i specjaliści reprezentujący inne dziedziny medycyny, którzy w swojej pracy koncentrują się na zdrowym wyglądzie ciała i na witalności człowieka.

- Widzimy bardzo duży potencjał w medycynie estetycznej, która jest jednym z dynamicznie rozwijających się obszarów medycyny. Nasi pacjenci coraz częściej korzystają z tego typu usług. Nowy program Grupy LUX MED wyróżnia przede wszystkim interdyscyplinarny zespół wysokiej klasy specjalistów, który koncentruje uwagę na kompleksowym rozwiązywaniu problemów naszych pacjentów – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

 

Kompleksowa oferta i profesjonalny zespół

W ofercie Kliniki Estetyki znajdują się nie tylko zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, m.in. z zakresu terapii przeciwstarzeniowej, kosmetologicznej pielęgnacji różnych rodzajów skóry, epilacji, trychologii czy nieinwazyjnego modelowania sylwetki, ale także z obszaru chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej męskich narządów płciowych, leczenia żylaków, endokrynologii, dietetyki czy dermatologii.

Klinika Estetyki Lux Med
Klinika Estetyki Program Grupy Lux Med

- Oferowane przez nas zabiegi bazują na najbardziej innowacyjnych, ale sprawdzonych metodach leczenia i nowoczesnym sprzęcie. Dla przykładu – epilację wykonujemy wiodącym na rynku laserem Soprano ICE Platinum. Warto też zwrócić uwagę na procedury, takie jak radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet czy też terapia laserem frakcyjnym Pearl. Są to metody, które pozwalają intensywnie regenerować naszą skórę i osiągać spektakularne efekty w postaci jej odmłodzenia oraz rewitalizacji w bardzo krótkim czasie – mówi Marcin Kulpa, Dyrektor ds. Produktu Szpitalnego, LUX MED.

Do zespołu nowo otwartej Kliniki Estetyki i Szpitala LUX MED należą renomowani specjaliści – chirurdzy plastyczni, lekarze medycyny estetycznej, ginekolodzy, endokrynolodzy, urolodzy, dietetycy, fizjoterapeuci czy dermatolodzy. Wśród najbardziej znanych są m.in. dr Małgorzata Chomicka-Janda, dr Lubomir Lembas, dr Łukasz Ulatowski czy dr Agnieszka Nalewczyńska.

 

Nowości w Klinice – oferta medycyny estetycznej dla mężczyzn oraz ginekologia plastyczna

W centrum pomoc uzyskają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Specjalnie dla Panów została zaprojektowana pełna linia zabiegów mających na celu nie tylko redukcję oznak starzenia, ale również usuwanie efektów zmęczenia czy braku codziennej pielęgnacji.

Placówka łączy ofertę obejmującą medycynę estetyczną z chirurgią plastyczną. Pacjenci mogą tu liczyć na pomoc w zakresie operacji piersi, modelowania sylwetki, plastyki twarzy, ale też ginekologii estetycznej.

- Współczesna medycyna pomaga nam leczyć strefy intymne i poprawiać ich parametry estetyczne, a w konsekwencji zwiększać komfort życia seksualnego czy też codziennej fizjologii – mówi dr Agnieszka Nalewczyńska, ginekolog plastyk i lekarz medycyny estetycznej w Klinice Estetki Grupy LUX MED.

 

Bezpieczeństwo, pewny efekt i komfort

Nowa placówka Kliniki Estetyki mieści się w budynku Szpitala LUX MED, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort w przypadku pacjentów wykonujących bardziej inwazyjne procedury lub obciążonych dodatkowymi schorzeniami. Tam, gdzie jest to istotne dla maksymalnego bezpieczeństwa medycznego, zabiegi wykonywane są w warunkach szpitalnych, podlegających najwyższym standardom.

Klinika Estetyki Lux Med
Klinika Estetyki Program Grupy Lux Med

Dla zespołu pracującego w centrum Kliniki Estetyki Grupy LUX MED szczególnie ważny jest szczery dialog z pacjentem i troska o jego komfort.

- Naszym priorytetem w działaniach Kliniki Estetyki jest jasna i transparentna komunikacja z pacjentem, szczególnie w przypadku chirurgii plastycznej. Bardzo pomocnym dla uzyskania tego celu narzędziem jest system wizualizacji komputerowych, wykorzystywany do planowania wielu zabiegów. Dzięki temu lekarz wraz z pacjentem w oparciu o model komputerowy podejmują decyzję o optymalnym zakresie procedury. Pozwala to na uzyskanie możliwie najlepszego, w pełni przewidywalnego efektu estetycznego – mówi Marcin Kulpa, Dyrektor ds. Produktu Szpitalnego LUX MEDChcemy, żeby pacjenci mieli poczucie, że mogą podzielić się z nami każdym problemem czy oczekiwaniem, a my w sposób odpowiedzialny postaramy się je zrealizować. Dbamy o bezpieczeństwo i dyskrecję – dodaje Marcin Kulpa.

Klinika Estetyki w Warszawie obecnie działa w dwóch miejscach – w budynku Marriott przy Alejach Jerozolimskich oraz przy ul. Puławskiej 455.