1 / 26

Świętowanie drugich urodzin serwisu Zatoka Piękna trwa. Nasza redakcja niedawno zaprosiła Was do wspólnej zabawy i zafundowanej przez naszych Partnerów metamorfozy. Czas na finał, czyli prezentację efektów wielkiej przemiany!

 

W poniedziałek 19 marca spośród wielu zgłoszeń jakie otrzymaliśmy, jury wybrało dwie zwycięskie panie! Do udziału w metamorfozie zakwalifikowały się Katarzyna G. z miejscowości Kwidzyn oraz Aleksandra J. z miejscowości Świecie. Z laureatkami spotkaliśmy się dokładnie tydzień później 26 marca w gdyńskim Hotelu Quadrille – w miejscu udostępnianym na sesje zdjęciowe tylko w wyjątkowych sytuacjach. Taką niewątpliwie była nasza redakcyjna akcja, która zaproszonym do metamorfozy czytelniczkom pozwoliła poczuć się i wyjątkowo, i swobodnie.

- Chcemy wspierać kobiety niezależnie od ich wieku, w dbaniu o siebie. Pokazywać, w jaki sposób, dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, można wyglądać i czuć się pięknie, bez konieczności skalpela, ale korzystając z usług profesjonalistów. Bo jakość i umiejętności specjalistów, w których ręce się oddajemy, na każdym etapie, czy to kosmetycznym, czy estetycznym, ma ogromne znaczenie – mówi redaktor naczelna Zatoki Piękna, Estera Gabczenko.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SESJI ZDJĘCIOWEJ ALEKSANDRY - >>

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA PRZED I PO METAMORFOZIE KASI ->>

 

Otoczenie sprawiło, że zarówno nasze czytelniczki, jak i ekipa odpowiedzialna za ich metamorfozę, mogły poczuć się wyjątkowo. Dobór specjalistów oraz miejsca był zresztą nieprzypadkowy. Redakcji ZatokaPiekna.pl zależało na tym, aby panie podczas metamorfozy poczuły się WYJĄTKOWO, stąd wybór padł na Hotel Quadrille - miejsce, w którym można puścić wodze fantazji i oderwać się od codzienności; LUKSUSOWO, dlatego stylizacje powstały w oparciu o takie marki jak Alexandre Vauthier, IRO z Bestbrandsshop.pl i biżuterię NAC Amber; SWOBODNIE, dlatego do współpracy zaproszono same kobiety, łącznie z fotografką – dzięki temu cały proces przemiany przebiegł w atmosferze spotkania z przyjaciółkami.

 

Specjaliści, którzy pracowali nad metamorfozami:

Kosmetolog Ewelina Araszkiewicz oraz kosmetolog Joanna Bednarek z Quadrille SPA

Stylistka fryzur Magdalena Modrzejewska z ModrzejewskAcademy

Makijażystka Izabela Jurczak z Izabela Jurczak Makeup

Fotograf Lucyna Konecka z Lucy Fotografia

O stylizacje pań zadbali m.in. Bestbrandsshop.pl oraz NAC Amber

O przyjemny czas spędzony w hotelu zadbała Marta Dworak, sales & marketing manager Hotelu Quadrille

oraz Estera Gabczenko, naczelna Zatoki Piękna, która czuwała nad organizacją całego przedsięwzięcia.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SESJI ZDJĘCIOWEJ ALEKSANDRY - >>

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA PRZED I PO METAMORFOZIE KASI ->>