1 / 16

05.08.2017 w Holistic Clinic w Gdyni odbyło się I warsztatowe spotkanie dla pań z cyklu "Nasza Kobiecość", którego autorem jest Karolina Sozańska - Dyrektor Zarządzająca i właściciel Holistic Clinic Gdynia.

 

Zamknięty warsztat „Odkryj swój indywidualny styl w bieliźnie i posłuchaj czego pragnie Twoje ciało” został poprowadzony przez Jolę Lewicką - Body Coach, właścicielkę i projektantkę marki LiParie - ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

Panie miały możliwość zapoznać się z najnowszą kolekcją Rendez Vous, trendami w bieliźnie, francuskimi koronkami i skorzystać z porad profesjonalnej brafitterki. Wszędzie można było dostrzec piękną bieliznę, w tym open bra, open pants, koronkowe koszulki, wyrafinowane tasiemki, które potrafią pięknie ozdobić kobiece dekolty. Każda z pań miała możliwość indywidualnie skorzystać z porad - zarówno ze strony Li Parie jak i ekspertów z Holistic Clinic Gdynia.

Temat spotkania okazał się bardzo atrakcyjny, wymianom poglądów nie było końca, a emocje sięgały zenitu. Odważnych pań nie brakowało by w wybranej bieliźnie zaprezentować się w zaufanym gronie pacjentek i przyjaciółek kliniki. Aktywnie pracowały nad swoją emanacją, eliminacją wstydu, pewnością siebie i przekraczaniem mentalnych granic by ich kobiecość mogła rozkwitać każdego dnia.

Podczas spotkania została również zaprezentowana nowa oferta Holistic Clinic w Gdyni, m.in. jedyne w Trójmieście - najnowsze urządzenie do karboksyterapii, które wyróżnia się bardzo dużą skutecznością i komfortem dla pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

 

Polecamy też: Test zabiegu platynowego Forlle'd w Holistic Clinic w Gdyni

 

Nie obyło się bez loterii wizytówkowej, w której nagrodami były vouchery na usługi kliniki oraz kolacja w Maglu Towarzyskim, który zapewnił poczęstunek na to spotkanie. Humory dopisywały, a Zielone Butelki powitały gości symbolicznym welcome drink. Każda z uczestniczek otrzymała upominki od LiParie, Holistic Clinic Gdynia i zaprzyjaźnionego butiku SeeYou z Gdyni Orłowo.

Prowadzące: Karolina Sozańska i Jola Lewicka zadbały o to by panie dostrzegły jak ważna jest akceptacja swojego ciała i miłość do siebie. Jeśli w pełni zaakceptujemy nasze ciało i będziemy z nim współpracować wówczas pokonamy wstyd i lęk przed niedoskonałościami - staniemy się bardziej szczęśliwe i będziemy czuć się lepiej ze sobą. To będzie mieć przełożenie na relacje z innymi i chęć pracy nad sobą. Z przyjemnością, a nie z frustracją.

Sobotni warsztat to inauguracja mojego autorskiego projektu „Nasza Kobiecość”. Kolejne będą organizowane co kwartał i mają na celu rozwijać nas - kobiety - w sferze psychologicznej, emocjonalnej i duchowej, aby coraz więcej pań mogło uzmysłowić sobie, że są wyjątkowe i piękne wewnętrznie. Dbanie o siebie to jeden z elementów budowania swojego szczęścia, a samorealizacja to element samozadowolenia z siebie - czyż nie warto o tym mówić? Jest bardzo duże zapotrzebowanie ze strony pań by wspólnie spędzać miło czas, ale w sposób konstruktywny, tak, by po wyjściu z kobiecego spotkania każda zachowała w pamięci lub w sercu chociaż jedną myśl, pozytywną emocję, która ją zainspiruje do lepszego działania... - powiedziała Karolina Sozańska.

Kolejne planowane tematy w tym roku w ramach cyklu „Nasza Kobiecość” to kobieca seksualność i płeć mózgu.

My już nie możemy się doczekać!