W sobotę, 27 marca 2017 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu placówki medyczno – rehabilitacyjnej Ligamentum w Gdyni. Na to wydarzenie zaprosiła nas adw. Honorata Janik-Skowrońska współwłaścicielka Ligamentum, a także ekspert pisząca dla naszego portalu Zatoka Piękna m.in o tym jak bezpiecznie korzystać z zabiegów upiększających.

 

Przyjaciele oraz Goście mieli nie tylko okazję wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o nowoczesnych metodach rehabilitacji czy wznieść toast. Zapoznali się również ze specjalnie zaprojektowanymi, komfortowymi wnętrzami, ich uwagę zwróciło również profesjonalne wyposażenie – które pozwoli korzystać na najwyższym poziomie z opieki medycznej specjalistów, diagnostów, rehabilitantów i masażystów Ligamentum.

Otwarcie Ligamentum
fot. Agnieszka Potocka

 

Jak podkreślali podczas powitania adw. Honorata Janik-Skowrońska oraz dr. n. med. Grzegorz Jerzakowski placówka ta powstała z pasji do medycyny i zdrowia człowieka. Misją jej twórców, jest stworzenie na mapie Trójmiasta placówki, w której najwyższy poziom świadczonych usług, połączony będzie z komfortem przebywania w cudownym miejscu, stworzonym i zaprojektowanym w taki sposób, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i dyskretnie.

 Otwarcie Ligamentumfot. Agnieszka Potocka

 

Ligamentum oferuje szeroki wachlarz usług – zarówno w zakresie usług medycznych to jest: konsultacje lekarskie, badania USG, EKG, witaminowe wlewy dożylne, rehabilitacja, masaże.

 

Otwarcie Ligamentum
fot. Agnieszka Potocka

 

Zobaczcie więcej zdjęć z otwarcia Ligamentum