Nasza skóra nie lubi nadmiaru. Od ilości składników w kosmetykach ważniejsza jest ich jakość i odpowiedni dobór do potrzeb skóry. Wtedy tak naprawdę wystarczy niezawodne trio: dobry produkt oczyszczający, serum i krem. 


Ograniczając ilość aplikowanych kosmetyków na skórę, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć jej potrzeby i dajemy szansę na odpoczynek. W pielęgnacji kluczową rolę odgrywa odpowiedni dobór produktów – nie każdy popularny aktualnie składnik będzie dla nas dobry. Tajemnica dobrego rytuału często tkwi w jego prostocie.

PRACA U PODSTAW
Niezależnie od wieku i rodzaju skóry – do tego by była zdrowa i w dobrej kondycji, musi być odpowiednio nawilżona. Bez tego nie ma mowy o blasku i świeżym wyglądzie. Uczucie ściągnięcia skóry, to pierwszy sygnał, że w jej wnętrzu nie dzieje się dobrze i może świadczyć o zaburzeniach bariery hydrolipidowej. Dlatego każdy aplikowany kosmetyk powinien być dla niej łagodny. tołpa.® authentic żel do mycia twarzy nawilżona skóra, to niezbędny krok do czystej skóry z dawką nawilżających molekuł kwasu hialuronowego. Usuwa najdrobniejsze zanieczyszczenia, makijaż oczu i ust z zachowaniem naturalnej równowagi: mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i nawilżona.


SKONCENROWANE NA CELU
Serum to ten kosmetyk, który działa intensywnie i potrafi ekspresowo przywrócić komfort skórze. tołpa.® authentic serum nawilżona skóra SUPER SKONCENTROWANE ma lekką formułę, która jednocześnie intensywnie nawilża i nawadnia. Błyskawicznie dostarcza skórze dawkę 50-godzinnego nawilżenia, przywracając jej gładkość, elastyczność i naturalną promienność. Pielęgnuje z delikatnością i wsparciem dla mikrobiomu. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza naturalnego pH.

tołpa authentic krem nawilżona skóra super bogaty 40 ml
tołpa authentic krem nawilżona skóra super bogaty 40 ml


WEDŁUG POTRZEB
Rolą kremu jest długodystansowe działanie, czyli wspieranie skóry każdego dnia i przez wiele godzin. Na pełne efekty pielęgnacji czasami musimy poczekać, ale często już samo nałożeniu kremu daje uczucie ulgi. tołpa.® authentic krem nawilżona skóra jest, jak ratunek dla odwodnionej i spragnionej skóry. Dzięki czystym molekułom skwalanu nawilża przez 72 h i regeneruje. W 7 dni poprawia elastyczność i przywraca gładkość. Dzięki lekkiej i szybko wchłaniającej się formule odbudowuje warstwę hydrolipidową naskórka bez efektu obciążenia i błyszczenia. Chroni przed utratą wody. Pielęgnuje skórę z delikatnością i wsparciem dla mikrobiomu. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza naturalnego pH. Dla skóry o odczuwalnych objawach odwodnienia, najlepszy będzie krem o odżywczej konsystencji, jak tołpa.® authentic krem nawilżona skóra SUPER BOGATY, który zwiększa nawilżenie o 35% już w jedną godzinę, a jednocześnie eliminuje łuszczenie, wzmacnia i chroni barierę hydrolipidową Otula skórę komfortową, ochronną barierą przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Zatrzymuje wodę w głębi naskórka, dzięki czemu zapewnia nieustanne nawilżenie, utrzymujące się nawet po umyciu twarzy.

 

tołpa authentic serum nawilżona skóra 30 ml
tołpa authentic serum nawilżona skóra 30 ml


Wszystkie produkty z linii tołpa.® authentic zawierają od 8 do maksymalnie 14 składników INCI, każdy z nich jest dokładnie omówiony na kartoniku kosmetyku, a jego obecność w formule - uzasadniona. Co więcej, minimum 97% składników jest pochodzenia naturalnego. Receptury opracowano tak, by precyzyjnie odpowiadały na potrzeby skóry.

Kosmetyki z gamy tołpa.® authentic dostępne są w sieci drogerii Rossmann, Superpharm, Hebe oraz na tolpa.pl