Krem na oparzenia i podrażnioną skórę: SOS dla skóry! Kiedy skóra jest podrażniona szybko staje się sucha i zaczerwieniona. Następnie łuszczy się i swędzi, ma tendencje do pękania. W takim stanie bardzo łatwo jest o kolejne uszkodzenia i powstawanie małych ranek. Taka skóra wymaga pielęgnacji, która ją wzmocni. 


octenisept® krem chroni i regeneruje wysuszoną skórę, łagodząc podrażnienia. W swoim składzie zawiera oktenidynę, substancję, która działa bójczo na bakterie, grzyby i wirusy w czasie 1 minuty! Krem octenisept® zawiera również wazelinę, bisabolol oraz pantenol, by łagodzić podrażnienia, stymulować naturalną regenerację naskórka i nawilżać. Nie ma w nim żadnych substancji barwiących ani zapachowych.

Krem dla całej rodziny. Niezbędny w wielu codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Na oparzenia słoneczne i podrażnioną skórę
Skóra pod wpływem oparzeń słonecznych staje się zaczerwieniona i piecze. octenisept® krem, dzięki zawartości pantenolu i bisabololu, łagodzi podrażnienia, wspomagając naturalną regenerację naskórka. Zawartość oktenidyny chroni ją przed zakażeniem.

Po zabiegach medycyny estetycznej
Nawilża i regeneruje skórę, która po zabiegu może być zaczerwieniona, ściągnięta i wrażliwa. Zawarta w kremie oktenidyna, wykazuje właściwości antybakteryjne.

Dla miłośników tatuażu
Użyty po zabiegu natłuszcza, nawilża i regeneruje skórę, łagodząc podrażnienia. Zawiera oktenidynę o właściwościach antybakteryjnych.

Krem na blizny, by wspomagać ich regenerację
Wiele niewielkich blizn znika bez śladu, jednak głębokie skaleczenia, zabiegi chirurgiczne lub ciężkie oparzenia mogą pozostawić na ciele widoczne ślady. octenisept® krem wspomaga regenerację blizn, sprawia, że stają się gładsze i chroni je przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Do pielęgnacji skóry po radioterapii, by łagodzić podrażnienia
Skóra poddawana napromieniowaniu podczas radioterapii jest bardzo sucha, swędząca, podatna na urazy oraz na powstawanie owrzodzeń. Jest też o wiele bardziej narażona na infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze. octenisept® krem stosowany w trakcie naświetlań, pielęgnuje skórę, przynosi ulgę i chroni przed zakażeniem.

octenisept®
octenisept®

Ponadto octenisept® krem nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry noworodka. Posiada pozytywną Instytutu Matki i Dziecka. Zalecany jest w wypadku AZS (Atopowe Zapalenie Skóry). Sprawdza się również na otarcia i zadrapania, podrażnienia skóry okolic intymnych oraz odparzenia, np. podczas noszenia pieluchomajtek.