Wewnętrzny spokój to stan ducha, który w dzisiejszych czasach jest zakłócany przez nadmiar informacji oraz szybki tryb życia. Wiadomym jest, że work-life balance to niezwykle ważny element w naszym ciągle zmieniającym się świecie.

Dbanie o własne ciało to najlepsza droga do wydobycia z niego piękna. Te produkty z gamy NUXE BODY Rêve de Thé poprawiają nawilżenie skóry dzięki naturalnemu ekstraktowi pochodzącemu w 100% z zielonej technologii we Francji - biotechnologicznym procesom eco-friendly. Orzeźwiający zapach jest kombinacją nut zielonej herbaty i rabarbaru, które
w połączeniu ze świeżymi ziołami pobudzają nas i dodają energii. 


NUXE BODY Rêve de Thé. REWITALIZUJĄCY PEELING DO CIAŁA. POJEMNOŚĆ: 150ML

NUXE BODY Rêve de Thé
NUXE BODY Rêve de Thé

Raz lub dwa razy w tygodniu użyj NUXE BODY Rêve de Thé -Rewitalizującego peelingu ziarnistego - aby pozbyć się martwego naskórka, a następnie nawilż skórę. Ultra-odżywiająca formuła wzbogacona jest łagodzącym ekstraktem z zielonej herbaty oraz zawiera złuszczające nasiona bambusa. Pozostaw swoją skórę wygładzoną, wzmocnioną i odnowioną!

NUXE BODY Rêve de Thé. TONIZUJĄCY KREM UJĘDRNIAJĄCY. POJEMNOŚĆ: 200ML

NUXE BODY Rêve de Thé
NUXE BODY Rêve de Thé


Po regularnym złuszczaniu oraz każdego poranka zrób masaż ciała wzmacniającym, odżywczym i tonizującym kremem. Tonizujący krem ujędrniający NUXE BODY Rêve de Thé o delikatnym zapachu dzięki kombinacji ekstraktu z zielonej herbaty oraz żyta, silne wpływa na poprawę kondycji skóry. Konsystencja zwana „efektem kostki lodu” sprawia, że odczuwalne jest natychmiastowe wzmocnienie skóry.

Więcej na temat kosmetyków na stronie nuxe.com