Soprano Titanium to najnowocześniejszy i najszybszy laser do depilacji laserowej. Dostępny jest już na Śląsku w klinice EVO Medical SPA. Udaliśmy się tam razem z Karoliną, która poddała się zabiegowi usuwania owłosienia pod pachami oraz na nogach. Soprano Titanium również polecany jest dla mężczyzn na duże obszary ciała, jak plecy, a także te mniej dostępne, jak uszy czy nos. Oglądajcie!

 

Oglądaj film z zabiegu!

 

- W EVO Medical SPA od początku naszej działalności dbamy o to, żeby klienci czuli się komfortowo, żeby zabiegi były dla nich przyjemne. Oczywiście też skuteczne. Bardzo często nasze klientki są osobami zapracowanymi, dlatego wybierając w tej chwili laser do depilacji, kierowaliśmy się właśnie ta regułą, żeby zabieg był skuteczny, żeby zabieg był bezbolesny, komfortowy i przede wszystkim szybki. Czekaliśmy cały czas na taką perełkę i ta perełka pojawiła się w postaci SOPRANO TITANIUM. Po pierwszych testach wiedzieliśmy, że ten laser chcemy u siebie mieć - powiedziała w rozmowie z redakcją Małgorzata Grabowska, współwłaścicielka EVO Medical SPA.

Soprano Titanium to przełomowa platforma do depilacji, która łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu. Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi są przez to bardzo szybkie, dzięki aż trzem długościom fal podczas zabiegu epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w EVO Medical SPA ->> evospa.pl

Więcej o laserze SOPRANO TITANIUM ->> itpestetyka.pl