Odwiedziliśmy wyjątkowe miejsce, które znajduje się na krakowskich Błoniach nieopodal Kopca Kościuszki, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha. Ambra Day SPA to miejsce z wieloletnią tradycją, które ma na swoim koncie liczne nagrody oraz wiele pozytywnych opinii.

 

Profesjonalne podejście do zabiegów, przyjemne wnętrza, sielska atmosfera – to główne rzeczy, na które zwracają uwagę zadowolone klientki. Czym jeszcze wyróżnia się to miejsce? Przyjechaliśmy do Krakowa, żeby się o tym przekonać. Szybko doszliśmy do wniosku, że było warto, ponieważ SPA zrobiło na nas ogromne wrażenie. Zachwycił nas nie tylko wystrój, ale i profesjonalne podejście do pacjentów oraz nowe technologie, które doskonale znamy z najlepszych klinik medycyny estetycznej.

Oglądaj relację z Ambra Day SPA!


Dwa piętra Ambra Day SPA dla duszy i ciała

Krakowskie Ambra Day SPA zlokalizowane jest przy ulicy Królowej Jadwigi 100. To z pewnością miejsce, w którym czas płynie wolniej, a wygospodarowanie czasu dla siebie wydaje się oczywistością. SPA pozwala zrelaksować się i uciec od zgiełku dużego miasta. Wielu klientów ceni sobie tutaj możliwość skorzystania z gabinetu dla dwojga, gdzie niezapomnianym rytuałom można oddać się wspólnie z partnerem czy przyjaciółką.

- W Ambra Day SPA dysponujemy dwoma piętrami. Na jednym z nich można poddać się zabiegom przy użyciu urządzeń, natomiast w strefie Day SPA oddać się całkowitemu relaksowi. Po zabiegach w naszym Day SPA nie trzeba od razu wracać do rzeczywistości. Można w miękkim szlafroku odpocząć w strefie relaksu z wyśmienitą kawą i herbatą i nadal delektować się czasem tylko dla siebie - mówi nam Katarzyna Dębińska-Kaczmarczyk, założycielka Ambra Day SPA.

Dla założycielki krakowskiego SPA bardzo istotne są m.in. szkolenia personelu. Jak tłumaczy, dzięki nim zabiegi przy użyciu najnowszych technologii oraz zabiegi manualne wykonywane są na najwyższym poziomie. Tu pojawia się kolejne zaskoczenie, ponieważ Ambra Day SPA dysponuje jednymi z najbardziej innowacyjnych urządzeń do zabiegów na skórę czy do modelowania sylwetki.


Od Geneo do Storz Medical, czyli technologie w Ambra Day SPA

Regularne szkolenia personelu Ambra Day SPA są konieczne, choćby dlatego, że do gabinetów wciąż wprowadzane są nowe technologie. Szybko okazało się, że w krakowskim SPA zabiegi wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, którym ostatnimi czasy przyglądaliśmy się podczas premier czy wizyt w wyspecjalizowanych klinikach medycyny estetycznej.

- Ambra Day SPA to miejsce, gdzie holistyczne podejście do pielęgnacji jest naszym priorytetem. Oprócz szerokiego spektrum zabiegów manualnych, stawiamy na najnowsze technologie. Wybierając technologie do Ambra Day SPA, kierujemy się jakością i bezpieczeństwem oraz stawiamy na technologie, które są potwierdzone badaniami klinicznymi - podkreśla w rozmowie z nami Katarzyna Dębińska-Kaczmarczyk.

W Ambra Day SPA dostępne jest chociażby urządzenie Geneo, dzięki któremu można zadbać o skórę twarzy, szyi i dekoltu, zapewniając jej doskonałe odżywienie oraz dotlenienie, a także złuszczenie martwego naskórka i intensywne wchłanianie składników aktywnych. Salon stawia na sprawdzone urządzenie, dlatego nie mogło zabraknąć w nim także Endermologie LPG Alliance czy fali akustycznej Storz Medical wykorzystywanych do walki z cellulitem.


Terapie łączone także w Ambra Day SPA

W krakowskim salonie dba się o klientki na różnych polach - ważne jest tutaj zarówno dobre samopoczucie, jak i efekty zabiegów na ciało. Dlatego też podobnie jak w klinikach medycyny estetycznej, tak i tutaj stosuje się terapie łączone. - Połączenie zabiegów manualnych i certyfikowanych technologii, przynosi spektakularne efekty w pielęgnacji - przekonuje Katarzyna Dębińska-Kaczmarczyk.

W Ambra Day SPA można poddać się na przykład terapii łączonej z wykorzystaniem Endermologie LPG i fali akustycznej Storz Medical. Endermologia, która przyspiesza metabolizm i gwarantuje skuteczny drenaż wykonywana jest na całe ciało. Fala akustyczna Storz, która mechanicznie stymuluje tkanki głębokie, stosowana jest z kolei na bardziej problematyczne obszary ciała w celu rozbicia miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

W salonie wykorzystuje się również technologię fali radiowej Alma Spa Deep, która znajduje zastosowanie w zabiegach na twarz oraz ciało. Poprzez podgrzanie tkanek na różnych poziomach skóry, pozwala ona uzyskać efekt ujędrnienia i zagęszczenia skóry, a także poprawy jej kolorytu. Klientki Ambra Day SPA decydujące się na zabiegi z systemem Alma Spa Deep, najczęściej wybierają modelowanie ramion, brzucha, ud i pośladków.

Miejsce, w którym można oderwać się od codzienności, pozbyć się niechcianego cellulitu i jeszcze zadbać o skórę twarzy, by później odpocząć z filiżanką kawy lub w wyśmienitym humorze wybrać się na spacer po Krakowie - my jesteśmy na tak. Zresztą, raczej nie tylko my, ponieważ w Ambra Day SPA oprócz pakietów dla dwojga i zabiegów pielęgnacyjnych organizowane są też spotkania integracyjne czy wieczory panieńskie, co dużo (dobrego) mówi o panującej tu atmosferze.

Materiał powstał we współpracy z Ambra Day SPA  www.ambraspa.pl i ITP S.A. itpestetyka.pl