Kompleksowa opieka nad klientami, szerokie menu zabiegowe, możliwość zadbania zarówno o twarz, jak i o ciało, a to wszystko w znakomitej atmosferze – 25 lat Centrum Urody Mona w Poznaniu udowodniło, że najlepszy przepis na sukces to połączenie wiedzy, nowych technologii i zgranego zespołu. Dało się to odczuć podczas świętowanego niedawno 25-lecia salonu, połączonego z premierą urządzenia Alma Spadeep. W wydarzeniu, rejestrując zarówno atrakcje dla klientów, jak i prezentację nowości, wzięła udział również redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj naszą relację!

 

- Dzisiaj spotykamy się w Centrum Urody Mona z okazji naszego 25-lecia. Przez te wszystkie lata stworzyliśmy z fantastycznym zespołem miejsce, do którego chętnie przychodzą panie i panowie. Zapraszamy do Centrum Urody Mona na nasze najnowsze zabiegi – powiedziała naszej redakcji Monika Zimna, właścicielka MONA Centrum Urody Wellness & SPA.

Świętowanie 25-lecia salonu minęło nie tylko wokół rozmów, tortu i szampana. Zespół Centrum Urody Mona zadbał o atrakcje dla każdego, oferując m.in. konsultacje fryzjerskie i kosmetologiczne czy zabiegi pielęgnacyjne. Podczas wydarzenia goście mogli skorzystać również z analizy kolorystycznej i wziąć udział w pokazach ratowniczych pierwszej pomocy. Cały, niesamowicie zgrany i lubiący się zespół Mona zaopiekował się każdym gościem.

 

Premiera Alma Spadeep w Centrum Urody Mona

25. urodziny połączone zostały z premierą nowego urządzenia w salonie. W gabinecie pojawił się sprzęt Alma Spadeep, który w sposób nieinwazyjny, dzięki wykorzystaniu skoncentrowanej energii fal radiowych, pozwala modelować ciało i twarz oraz ujędrniać skórę czy zredukować blizny i rozstępy.

- Alma Spadeep jest technologią ukierunkowaną przede wszystkim dla kobiet, które mają problemy z cellulitem, z oporną tkanką tłuszczową, ale też takich, które szukają intensywnego ujędrnienia. Będzie to również fantastyczne uzupełnienie terapii, która już jest w gabinecie, m.in. w technologiach CoolTech oraz Geneo – wyjaśniła nam Weronika Nadolska, Sales Representative ITP S.A.

Partnerem wydarzenia była firma ITP S.A., dostawca Alma Spadeep oraz innych technologii dostępnych w salonie Mona. Należą do nich wspomniane przez Weroniką Nadolską platforma CoolTech do kriolipolizy oraz Geneo łączące technologie Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, które znajdują zastosowanie w zabiegach pielęgnacyjnych oraz odmładzających. 

Zapraszamy na zabiegi do MONA SPA

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.