1 / 25

Alicja w Krainie Czarów – właśnie pod takim hasłem odbyło się Spotkanie z Kobiecą Marką zorganizowane przez Lady’s Club Brand. Wydarzenie 19 maja w Hotelu Quadrille poprowadziła stylistka Katarzyna Kobiela, a wieczór uświetniła muzyką na żywo Paula Brzóska.

Spotkanie z Kobieca Marką zgromadziło kobiety biznesu, świata mody, architektury z Trójmiasta i nie tylko. Nie mogło zabraknąć też przedstawicielek redakcji Zatoki Piękna, która objęła Patronat medialny nad wydarzeniem. 

Event rozpoczął niezwykły pokaz mody nowej kolekcji Zuzanny Pactwa Buy.Rise, a także pięknych kreacji Ismeny Warszawskiej, marynarek smokingowych marki CA VA Vintage i biżuterii Sea Story Jewellery

W doskonały nastrój gości wprowadził ponadto koncert Pauli Brzóski, uczestniczki IX edycji The Voice of Poland oraz zmysłowy pokaz tańca So Salsa

Podczas wieczoru w Hotelu Quadrille uczestniczki mogły delektować się pysznym jedzeniem i przenieść się do baśniowej krainy, m.in. dzięki zwiedzaniu zabytkowego pałacu w towarzystwie Kapelusznika. 

W programie znalazły się również inspirujące prelekcje „Jak w prosty sposób zaaranżować luksusowe wnętrze?” architekta wnętrz z Pracowni Projektowej Idealnie mgr inż. Dagmary Iwańskiej oraz „Przejdź na drugą stronę lustra i poznaj swoją siłę” akredytowanego coacha Aleksandry Szewczyk, które mimo późnej pory skupiły uwagę wielu Pań.

Spotkania z Kobiecą Marką to wydarzenia cykliczne organizowane przez Lady's Club Brand. Projekt jest dziełem dwóch kobiet. Sylwii Izydorczyk, PR i Brand Managera z ponad 15-letnim doświadczeniem oraz Agnieszki Chabowskiej Event i Social Media Managera. Obie doskonale wiedzą jak działa świat reklamy. Dwie skrajnie różne osobowości Agnieszka i Sylwia, ale łączy je wspólny mianownik jakim jest wrażliwość na piękno oraz empatia do kobiet. Połączyły siły i tworzą kobiece spotkania inspirujące do działania w różnych aspektach życia.

Gratulujemy udanej pierwszej edycji i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!