1 / 34

fot. Zatoka Piękna

W sobotę 11 grudnia w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, swoje 10. urodziny, wspólnie z klientami, świętowała firma Euroscalemed, autoryzowany dystrybutor światowych producentów sprzętu medycznego. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z konferencji oraz uroczystej gali.

 

Powstała w 2011 roku spółka Euroscalemed przez 10 lat swojej działalności stale poszerzała swoje portfolio urządzeń do medycyny estetycznej i dermatologii, zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia m.in wyróżnienie Ilooda za wyniki sprzedaży i promowanie wizerunku firmy. Podczas uroczystej gali 10-lecia firma Euroscalemed sama wręczyła prestiżowe nagrody dla partnerskich klinik. Statuetki m.in. otrzymały: dr Anna Płatkowska-Szczerek - Anclara Health & Aesthetics, dr Elżbieta Zielińska - Klinika Medycyny Estetycznej dr Zielińskiej oraz dr Ewa Żabińska - Czas Kobiety.

Świętowaniu urodzin towarzyszyły niezapomniane emocje zarówno podczas konferencji, uroczystej kolacji, zabawy w kasyno, jak i na parkiecie w Zazen Club! Ale więcej dowiecie się z naszej relacji wideo ->> 10 lat firmy EuroScaleMed na rynku medycyny estetycznej