1 / 24

Fot. Olga Kharina / Zatokapiekna.pl

Tak przyjemnie było podczas spotkania prasowego w ORI Spa w Poznaniu, w którym uczestniczyła także redakcja Zatoki Piękna.

 

28 października odbyło się niezwykłe spotkanie prasowe zorganizowane przez firmę ITP S.A. oraz ORI Spa dla dziennikarzy renomowanych pism lifestylowych.

ORI Spa  specjalizuje się  w zabiegach pielęgnacyjnych i anti-aging umiejętnie łącząc tradycyjne techniki manualne z najnowocześniejszymi dobrodziejstwami technologii. Proponuje szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń HI-TEC: Accent Prime, Zaffiro, Geneo, Endermologie LPG Alliance, Storz Medical, Onda czy CoolTech.

W pięknym i luksusowym otoczeniu ORI Spa dziennikarze mogli na własnej skórze wypróbować najnowocześniejsze rytuały odmładzające, regenerujące i upiększające.

 

Zabieg na twarz Accent Prime okiem naczelnej Zatoki Piękna

Udział w spotkaniu prasowym w ORI Spa wzięła również redakcja Zatoki Piękna. Nasza redaktor naczelna Estera Gabczenko wybrała nieinwazyjny lifting skóry twarzy z wykorzystaniem technologii Accent Prime. Skąd taki wybór? 

Innowacyjne urządzenie Accent Prime jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań na ujędrnienie skóry, poprawę jej gęstości, podniesienie owalu twarzy, a także pozbycie się nieestetynczych chomików. Skuteczność urządzenia Accent Prime polega na rewolucyjnym połączniu fali ultradźwiękowej (US)  z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda młodziej i zdrowiej. 

Cały zabieg przebiegał w kojącej atmosferze SPA w myśl zasady: Rozluźnij swoje ciało. Uspokój swój umysł. Uzdrów swoją duszę. Efekty widać na zdjęciach w naszej fotorelacji. 

Dziękujemy ORI Spa  orispa.pl i ITP S.A. itpestetyka.pl za te fantastyczne doznania dla ciała i ducha.

Zapraszamy do oglądania relacji wideo, a w niej Magdalena Kuciewicz, właścicielka ORI Spa zdradza jaką miała wizję na to miejsce.