Jak stworzyć luksusowe Day Spa w mieście? Zobaczcie ORI Spa w Poznaniu! To jednodniowe SPA znajduje się w samym sercu miasta – w zabytkowym budynku z 1838 roku, w Hotelu Bazar – gdzie w pełnej harmonii tradycja spotyka się z nowoczesnością. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, wygodę, luksus, doskonałą jakość zabiegów pielęgnacyjnych, a także wspaniałe wnętrza i profesjonalną obsługę. ORI SPA to jedno z takich wyjątkowych miejsc, które warto dodać do swojej listy SPA do odwiedzenia.

 

Oglądaj relację z ORI Spa!

Magdalena Kuciewicz, właścicielka ORI Spa w Poznaniu

Czy miałam wizję dla tego miejsca? Tak. Zrodziła się ona w momencie, kiedy podróżowałam po starych miastach Włoch i zobaczyłam przepiękne miejsca, gdzie ludzie spędzali swój wolny czas. A jest na pewno luksusem spędzanie dzisiaj wolnego czasu w sposób wartościowy, dbania o siebie. Tak powstało ORI Spa.

Nazwa ORI SPA reprezentuje najważniejsze dla nas wartości. Ori oznacza „my light”, czyli rozświetlenie w znaczeniu nadziei i dobrej myśli. W ORI łączymy nowoczesne technologie z zabiegami manualnymi, dzięki temu osiągamy najlepsze efekty, zarówno dla ciała, jak i dla duszy. 

Terapeuci i kosmetolodzy specjalizują się w zabiegach SPA i anti-aging umiejętnie łącząc techniki manualne z najnowocześniejszymi technologiami, takimi jak: Accent Prime, Zaffiro, Geneo, Endermologie LPG Alliance, Storz Medical, Onda czy CoolTech. 

Accent Prime to zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości, fali radiowej bipolarnej i dwóch typów ultradźwięków m.in.  amba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

Cooltech to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

Endermologie LPG Alliance to opatentowane urządzenie do regeneracji, odtworzenia i stymulacji tkanki łącznej. 1 naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Geneo to platforma do przeprowadzania zabiegów na twarz, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie lepiej wyglądającej skóry. Oferuje unikalny zabieg 3w1 łączący klinicznie sprawdzone technologie: Tripollar , Oxygeneo i Ultrasound. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry. Geneo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki, dostosowane do potrzeb skóry.

Onda to rewolucyjna technologia wykorzystująca unikalne mikrofale coolwaves, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działa w trzech zakresach: redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry.

Storz Medical to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Storz jest doskonałym sposobem na redukcję cellulitu, ale również na modelowanie sylwetki i leczenie bóli mięśniowych.

Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry.

 

Materiał powstał przy współpracy z ORI SPA  orispa.pl i ITP S.A. itpestetyka.pl