1 / 25

We wtorek 14 stycznia w kultowym Hotelu Warszawa firma REVISAGE zaprezentowała nową generację technologii CACI Facial “Beautiful Skin without surgery”. Premiera CACI w Polsce zgromadziła dziennikarzy i właścicieli klinik medycyny estetycznej z całej Polski. O możliwościach wielofunkcyjnego systemu CACI Synergy opowiedzieli uczestnikom konferencji: dr Karolina Kopeć-Pyciarz, dr Ewa Rybicka Estetica Nova, Mark Todd, dyrektor marketingu CACI International oraz Mariusz Dziubiński, CEO REVISAGE. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej redakcji, którą reprezentowała Estera Gabczenko.

 

Różnica, jaką zapewnia CACI

Wielofunkcyjny system CACI Synergy zyskał reputację najbardziej wszechstronnego systemu "globalnego odmładzania skóry" na rynku. - Jest to jedyna taka technologia na rynku, rozwijana i doskonalona od ponad 25 lat - powiedział na wstępie Mariusz Dziubiński, CEO REVISAGE.

Jak udowodniły badania kliniczne, system leczenia skóry CACI Synergy zmniejsza głębokość zmarszczek nawet o 75% i poprawia elastyczność skóry nawet o 88%. Posiada 110 programów zabiegowych!  W tym najpopularniejsze: tonizacja twarzy, wygładzanie zmarszczek i bruzd, redukcja cieni pod oczami, nawilżanie skory, peeling skóry, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, zabiegi na szyję, redukcja cellulitu, zabiegi na ręce, podnoszenie linii żuchwy.

O wybranych zabiegach CACI opowiedziała podczas spotkania z dziennikarzami i lekarzami dr Ewa Rybicka, która już wprowadziła technologię CACI do swojej kliniki Estetica Nova w Warszawie. System CACI Synergy oferuje szeroki zakres opcji leczenia, które przypadną do gustu mężczyznom i kobietom w każdym wieku i bez względu na rodzaj skóry.

- Zabiegi Caci często określane są jako "tajemnica piękna z czerwonego dywanu" i przyciągnęły imponujące sławy, w tym członków rodziny królewskiej, gwiazdy filmowe, supermodelki, redaktorów działów urody i wizażystów z całego świata - podkreślił Mark Todd. Ciekawostką może być fakt, że Jennifer Lopez zakupiła urządzenie CACI do użytku domowego!

Jak powiedziała nam dr Karolina Kopeć-Pyciarz urządzenie wykorzystuje mikroprądy o częstotliwości mniejszej niż 1Hz do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Dodatkowo synergia mikroprądów ze światłem LED w technologii S.P.E.D. (Simultaneous Photo Electrical Delivery) zapewnia jednoczesne odmładzanie, lifting i ujędrnianie skóry twarzy bez konieczności interwencji chirurgicznych. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom zabieg jest bezbolesny, a wręcz przyjemny.

Nowa technologia jest już dostępna w pierwszych Autoryzowanych Klinikach CACI Beauty Polska:

  • Skin Spa dr Karoliny Kopeć-Pyciarz
  • Estetica Nova dr Ewy Rybickiej
  • Unident Union Medycyna Estetyczna dr Iwony Gnach-Olejniczak
  • Klinika dr Huczek dr Wanat dr Małgorzaty Huczek i dr Joanny Sałkowskiej-Wanat

 

Nam nowa technologia bardzo przypadła do gustu i z pewnością ją dla Was przetestujemy!