1 / 29

fot. Krzysztof Jarosz / EPOKA

28 maja w restauracji Flaming & Co. w Warszawie odbyło się niezwykłe spotkanie prasowe zorganizowane przez firmę Bogdani Dermatologia oraz Klinikę Ambroziak. Gości powiał wiceprezes Bogdani Dermatologia Jarosław Wolski. 

Dr Marcin Ambroziak przedstawił nowości 2018 w medycynie estetycznej m.in. rewelacyjny zabieg laserowy ENLIGHTEN, który przeznaczony jest do usuwania niechcianych tatuaży, rewitalizacji skóry, leczenia zmian barwnikowych oraz blizn. Efekty zabiegu są spektakularne, a okres rekonwalescencji jest niezwykle krótki.

Podczas spotkania wystąpiła również ambasadorka OBAGI MEDICAL Bogna Sworowska, która opowiedziała o tym jak ważne jest synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie produktów. Obagi gwarantuje odnowę komórkową, zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności i nawilżenia skóry – czyli ogólnie dużo młodszy wygląd.

Na konferencji pojawiło się wiele gwiazd i przyjaciół Bogny Sworowskiej oraz dr Marcina Ambroziaka, przedstawiciele firmy Bogdani Dermatologia, a także media. Nie mogło też zabraknąć ekipy Zatoka Piękna. Zapraszamy już wkrótce do oglądania reportażu wideo, a w nim m.in: dr Marcin Ambroziak wyjaśni, jak działa urządzenie Enlighten, Bogna Sworowska odkryje tajemnice w pielęgnacji skóry, a Beata Sadowska szczerze powie, co sprawia, ze czuje się piękna...