1 / 37

Na mapie Trójmiasta powstało nowe, ciekawe miejsce, które ma szansę uzupełnić i urozmaicić ofertę gdańskich gabinetów urody. Instytutu Urody Por Favor stanowi połączenie SPA ze zdobyczami nowoczesnej technologii dla pielęgnacji skóry oraz zabiegami medycyny estetycznej. Ambasadorem Instytutu została tancerka Magdalena Soszyńska, która była również honorowym gościem na sobotniej ceremonii otwarcia. 

 

Założycielką oraz właścicielką Por Favor jest Ewa Wenta–Januszkiewicz, która nie ukrywała, że ten dzień wiązał się z dużymi emocjami. - Długo przygotowywałam się do tego przedsięwzięcia i zależało mi, by wszystko było zapięte na ostatni guzik - powiedziała w rozmowie z redakcją. Staranność o detale widać w eleganckim, niemal bajkowym wystroju Instytutu, ale też nowoczesnych technologiach do pielęgnacji skóry, takich jakTrilipo™ Legend™ (następca Maximus™ ITP).

Jak mogliśmy usłyszeć podczas prezentacji, rzeźbienie sylwetki z Legend to idealny sposób na wymarzone ciało. Jest to urządzenie, które łączy w sobie kilka unikalnych technologii. Jednocześnie wpływa na naszą skórę, mięśnie, tkankę tłuszczową. Z powodzeniem można go stosować na różnych częściach ciała, niezależnie od rodzaju skóry.

- To, co wyróżnia Por Favor na tle innych salonów urody, to także Primelase, czyli medyczny laser diodowy nowej generacji o najwyższej mocy spośród dostępnych na rynku laserów diodowych (3.600W). Jako nieliczni posiadamy dwie głowice o różnej długości fal- do włosów jasnych i ciemnych, dzięki temu epilacja jest naprawdę skuteczna - podkreśliła Ewa Wenta – Januszkiewicz.

Naszą uwagę zwrócił jedyny w Gdańsku ICOONE Laser. Jest on idealnym rozwiązaniem dla osób bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, mających problem z wiotką skórą, walczących z cellulitem, a co najważniejsze jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla skóry luźnej i naczyniowej. Niewątpliwie ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że możemy opracowywać kilka problemów w tym samym czasie.

Instytut Urody Por Favor mieszczący się na osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu to nie tylko nowoczesne technologie przeznaczone do zabiegów medycyny estetycznej. Jak podkreśla jego założycielka, ma to być także miejsce relaksu i ucieczki przed zgiełkiem i pośpiechem codziennego życia. W ofercie znaleźć można masaże i rytuały SPA, a wnętrza zostały zaprojektowane tak, by stworzyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

- Właściwie każdy punkt w naszej ofercie to starannie zaplanowana całość, która ma rytuał powitania i pożegnania. Liczy się nawet zapach świec i jakość serwowanej herbaty - zdradziła właścicielka Por Favor

Dla ambasadorki miejsca, Magdaleny Soszyńskiej, Por Favor to perełka na mapie Gdańska. - Jestem mamą na urlopie macierzyńskim i miałam sporą przerwę w odwiedzaniu salonów urody. Teraz zależy mi na powrocie do formy, a w ofercie Instytutu znajduje się kilka zabiegów dedykowanych kobietom po ciąży. Już jestem umówiona na konsultację z panią kosmetolog, które podpowie mi, od czego zacząć. Szczerze mówiąc, już nie mogę się doczekać - powiedziała Esterze Gabczenko, naczelnej Zatoki Piękna.

Magda Brona-Teżyk, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, opowiedziała o bogatej ofercie Por Favor, przeznaczonej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. - Oczywiście będziemy przeprowadzać sztandarowe zabiegi medycyny estetycznej, takie jak te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyną botulinową i mezoterapią. Oprócz nich w ofercie znajdują się bardziej inwazyjne zabiegi, do których zakwalifikować może jedynie lekarz: wchłanialne liftingujące nici PDO, nici z haczykami czy lipoliza. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo też każdy ma inną skórę i inne potrzeby oraz wiek.

Na uroczystym otwarciu w pięknych wnętrzach Instytutu Urody Por Favor, można było zapoznać się i wypróbować kosmetyki renomowanych producentów: Selvert, Comfort Zone oraz Montibello. Warto podkreślić, że marka Comfort Zone pochwalić się może certyfikatem ECOCERT, co daje nam gwarancję składników pochodzenia naturalnego, z upraw ekologicznych. Preparaty były dobierane tak, aby łączyły wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Wieczór zwieńczony słodkościami, szampanem oraz truskawkami z pewnością należał do udanych. Osoby, które zdecydują się odwiedzić Instytut Urody Por Favor w Gdańsku, przekonają się osobiście o uroku tego miejsca. A przy tym będą mogły skorzystać z najnowszych technologii dbania o urodę.