W czwartek 10.08.2017 kilka minut po 15:00 Jolanta Golianek rozpoczęła akcję społeczną #poparzona biegnie. Prezes Fundacji Poparzeni miała do przebiegnięcia 10 km. Na trasie towarzyszył jej, dopingował i wspierał, jadąc na rowerze, Jarosław Waśkiewicz z Marka jest Kobietą. Pogoda dopisała, było słonecznie, a i osób spacerujących bulwarem nadmorskim nie brakowało.

 

Podczas biegu rozdane zostały ulotki na temat dramatycznej sytuacji w Polsce osób, które uległy poparzeniu ciała. Na samym Pomorzu oparzeniu ulega 2,5 tys. osób rocznie. Udało się zainteresować tematem sporą cześć napotkanych w trakcie biegu ludzi. Fundacja Poparzeni jak i osoba Jolanty Golianek jest rozpoznawalna w regionie, co dostarcza jej jeszcze większej motywacji do pracy i walki o los osób poparzonych.

Polecamy też nasz wywiad z Jolanta Golianek: W Polsce wciąż za mało mówi się o poparzeniach

Meta biegu znajdowała się w Holistic Clinic Gdynia. Tam na Jolantę Golianek czekała dyrektor zarządzająca kliniki -  Karolina Sozańska, a także Wiola Kado z Nowoczesny Mężczyzna i Magda Raniszewska  z Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Raniszewska.

#poparzona biegnie
Karolina Sozańska, Jolanta Golianek, Magdalena Raniszewska, Wiola Kado, Jarosław Waśkiewicz / materiały prasowe

 

Gratulacji i rozmów przy kawie nie było końca. Prezes Fundacji Poparzeni nie tylko dobiegła do mety z uśmiechem na twarzy, ale też z niebywałą energią, która starczyłaby na kolejny bieg.

Dziękuję wszystkim za tak ciepłe przyjęcie podczas biegu. Dziękuję parze, która wyprowadziła mnie z lasu jak się zgubiłam. Dziękuje wszystkim za przybicie piątki i że robię coś dobrego - powiedziała na mecie Jolanta Golianek.

Na zakończenie na pomysłodawczynię akcji #poparzona biegnie czekała miła niespodzianka - masaż relaksacyjny i sportowy w Holistic Clinic w Gdyni.

Polecamy też: Test zabiegu platynowego Forlle'd - relaks i nieinwazyjna odnowa skóry w Holistic Clinic w Gdyni

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejną edycję akcji #poparzona biegnie.