24 marca w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się Urodzinowa Gala Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna. Zgodnie z tradycją na Gali spotkały się kobiety, aby wysłuchać inspirujących wykładów, nawiązać kontakty biznesowe oraz skorzystać z licznych atrakcji. Nadrzędnym celem Gali jest wsparcie kobiet w ich przedsiębiorczości.

 

Ta edycja Gali była dla mnie wyjątkowa, ponieważ obchodziłam swój biznesowy jubileusz. Dokładnie trzy lata temu, w marcu, powołałam do życia KLUB "Strefa Kobiet Biznesu" - miejsce, w którym kobiece biznesy wzrastają i nabierają realnych kształtów. W tym czasie odbyło się mnóstwo spotkań, szkoleń oraz warsztatów, które skupiły pięć tysięcy kobiet. Panie nawiązywały w tym czasie owocne współprace, a ich biznesy rozkwitały i osiągały dzięki temu sukcesy. Liczę, że kolejne lata działalności klubu, będą równie efektywne oraz zyskamy nowe uczestniczki spotkań, które wzbogacą nasz klub, o wartościowe kontakty biznesowe. Bo biznes, to przecież relacje i współpraca - powiedziała w rozmowie z nami Organizatorka Gali Joanna Suchocka.

 

Blue Iguana Studio

 

 W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięła Estera Gabczenko - Wydawca Zatoki Piękna.

Gala Kobiecych Inspiracji trwa co prawda tylko parę godzin, ale dawka inspiracji, informacji oraz nowo poznanych osób - potencjalnych partnerek  w biznesie - starczyłaby na kilka tygodni. Panie, które prowadzą własną firmę lub dopiero się do tego przymierzają, mogą skorzystać z doświadczenia tych kobiet, które początki biznesu mają już za sobą. Daje to nieocenioną perspektywę i możliwość zadania nurtujących pytań. Ponadto Gala jest relaksującym spotkaniem w miłym towarzystwie. W dodatku wzbogaconym o pyszne przekąski i konkursy. Czego chcieć więcej? - podsumowuje kolejną udaną edycję Estera Gabczenko.

Na imprezie wykładu udzieliły trzy prelegentki. Jedną z nich była Justyna Kwiatkowska, która pomaga kobietom generować wyższe dochody. Bez wstydu. Ekspertka radziła, jak pewnie i z klasą mówić o pieniądzach, na przykład w trakcie negocjacji biznesowych. Wiedzy na ten temat można szukać na blogu prelegentki Pracownia Sukcesu.

Kolejną prelegentką IV Gali Kobiecych Inspiracji była Justyna Krawczyk - Style Coach (czyli Osobista Stylistka i Life Coach  w jednym). Właścicielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą jest  absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada, jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Motywem przewodnim wykładu było hasło: "Jeśli ja mogę, to Ty też!".

Swój wykład miała też Katarzyna Wajs - autorka bloga Żona Marynarza. Ekspertka poruszyła temat niszy biznesowej, wskazując, w jaki sposób można ją znaleźć i dlaczego warto to zrobić.

Jak co roku, uczestniczki Gali mogły porozmawiać z Ekspertkami, które udzielały porad biznesowych. Swoją wiedzą podzieliły się Księgowa, Radczyni prawna, Trenerka, Notariuszka, Graficzka oraz liczne specjalistki za zakresu kosmetyki.

 

Zobacz fotorelację z urodzinowej Gali