Na X Balu z Sercem Fundacji Hospicyjnej redakcja Zatoki Piękna miała okazję porozmawiać z  Borysem Szycem. Aktor uczestniczył w Balu nie tylko jako gość specjalny, ale również jak ambasador marki Jaguar. Opowiedział nam o swoich wrażeniach na temat wyjątkowej akcji charytatywnej, jaką jest sam Bal, ale również podzielił się swoimi życiowymi doświadczeniami i wartościami, którymi się kieruje.

 

Oglądaj wideo!

 - Chyba nie ma nic piękniejszego niż wdzięczność i ta wdzięczność, którą czujemy my, kiedy ktoś dla nas coś dobrego robi, ale też widzieć wdzięczność w czyichś oczach i móc komuś sprawić radość. To jest takie uczucie, którego nie da się porównać z niczym innym. Staram się pomagać na różnych frontach i ostatnio udało nam się zebrać kwotę, która wydawała nam się absolutnie nie do zebrania. 9 000 000 złotych dla Miłosza, który choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Teraz zbieramy dla Kacpiego kolejne 9 000 000 złotych. Los dzieciaków jest mi bardzo bliski, sam będę kolejny raz ojcem - powiedział Borys Szyc.

Przypomnijmy, że  Borys Szyc brawurowo poprowadził podczas X Balu z Sercem licytację weekendu z Jaguarem F-Type i zaproszenia na spektakl ze swoim udziałem. Aukcja osiągnęła spektakularną kwotę 28 000 zł!