Już w sobotę 25 czerwca, po raz kolejny, Gabinet dr Witwickiego, znanego chirurga plastyka, otwiera swoje drzwi dla Pacjentów, którzy po umówieniu telefonicznym, będą mogli skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w cenie zabiegów, będzie także osobista konsultacja z dr Tadeuszem Witwickim, chirurgiem plastykiem, oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji 3D piersi.

 

Mezoterapia – przygotuj się do lata

Czerwiec to ostatnie chwile, aby przygotować skórę np. na ekspozycję promieni słonecznych. Dlatego też 25 czerwca Gabinet dr Witwickiego proponować będzie Pacjentom ultra nawilżającą mezoterapię twarzy jednym z topowych preparatów CytoCare w promocyjnej cenie. Preparat głęboko nawadnia skórę, ma efekt ochronny, a także spłyca widoczne zmarszczki. Dla Pacjentów, którzy przed latem poszukują też sposobów na pozbycie się rozstępów, żeby lepiej prezentować się w strojach kąpielowych, Gabinet przygotował z kolei zabieg mezoterapii StretchCare, który przywraca napięcie skóry, redukuje rozstępy oraz np. plamy pigmentacyjne.

 

Redermalizacja – daj skórze twarzy odrobinę luksusu

Redermalizacja, dostępna w Gabinecie 25 czerwca, to innowacyjna procedura łącząca zalety techniki mezoterapii z dobroczynnymi właściwościami kwasu hialuronowego w połączeniu z bursztynianem sodu. Zabieg polega na iniekcji preparatu Xela Rederm, o dobranym przez specjalistę stężeniu, w wybrany obszar metodą mezoterapii. Efektem redermalizacji jest znaczne polepszenie jakości skóry, jej delikatne rozjaśnienie. Xela Rederm ma także działanie liftingujące i spłyca nawet głębokie zmarszczki już po pierwszym zastosowaniu. Dodatkowo blokuje powstawanie wolnych rodników i zapobiega odwodnieniu skóry, co także w kontekście nadchodzącego lata jest niezwykle istotne.

 

Wypełniacze – delikatnie cofnij czas lub zyskaj atrakcyjne kształty

Podczas Dnia Otwartego, odbywać się także będą cieszące się dużą popularnością zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy – tj. np. powiększanie ust, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych lub policzków. Trzeba przy tym pamiętać, że preparaty stosowane są z umiarem tak, aby efekt był zauważalny, ale znajomym czy bliskim trudno było stwierdzić co dokładnie się zmieniło. Przy dużym doświadczeniu specjalisty i umiejętnym doborze preparatów jest to jak najbardziej możliwe.

Co ważne, dla wszystkich Pacjentów poddających się zabiegom 25 czerwca, wizyta u dr Witwickiego z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej oraz konsultacja 3D piersi jest bezpłatna. Dla Pacjentów korzystających z redermalizacji, Gabinet przygotował dodatkowo upominki – nawilżające maski szwajcarskiej firmy Hyalual WOW Mask. Z kolei przy zakupie pakietu 3 mezoterapii, roller do terapii domowej dostaje się gratis.

Więcej szczegółów wraz z cennikiem Dzień Otwarty, 25 czerwca