6 kwietnia 2016 roku w siedzibie spółki ITP S.A. odbyła się polska premiera urządzenia SculpSure™ przeznaczonego do modelowania sylwetki już w 25 minut! O nowoczesnej metodzie SculpSure™ opowiedział dziennikarzom dr Paweł Kubik, który w swoim Centrum Medycznym dr Kubik w Gdyni wprowadził już  ten rewolucyjny laser.
 
W wypowiedzi udzielonej Zatoce Piękna do artykułu Modelowanie sylwetki poprzez zabiegi estetyczne, dr Paweł Kubik wyjaśniał:
 

Komentarz eksperta

Dr n. med. Paweł Kubik
Dr n. med. Paweł Kubik
Cały zabieg trwa jedynie 25 minut i jest absolutnie nieinwazyjny. Pacjent w miejscu działania urządzenia odczuwa jedynie delikatne ciepło. Nie ma mowy o bólu, dyskomforcie, znieczuleniu, rekonwalescencji czy bliznach, które towarzyszą wielu innym zabiegom likwidującym tkankę tłuszczową. To dlatego, że choć laser podgrzewa komórki tłuszczowe do 42-47 stopni Celsjusza, miejsce jego przyłożenia do skóry jest jednocześnie chłodzone przez wbudowane w urządzenie szkło szafirowe. To zupełnie rewolucyjne rozwiązanie i to w skali światowej.
 

Dla kogo SculpSure™?

Zabieg laserem SculpSure jest dedykowany osobom chcącym pozbyć się uporczywego i niechcianego tłuszczyku. Jest to nieinwazyjna lipoliza, ktorą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu, a w szczególności w takich okolicach jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy okolice kolan. Zabieg przeznaczony jest wszystkim osobom, chcącym pozbyć się lokalnych nadmiarów tłuszczu.

 

Wskazania zabiegowe

  • Pojedynczy aplikator pokrywa obszar 24 cm2ciała, a zestaw 4 aplikatorów aż 96 cm2.
  • Dla komfortu pacjenta zastosowane jest miejscowe chłodzenie.
  • Tkanka tłuszczowa podgrzewana jest do 42-47°C ale nie uszkadza to naskórka ani skóry właściwej.

 

Dlaczego SculpSure™?

  • możliwość usunięcia nawet uporczywych złogów tłuszczu
  • całkowicie nieinwazyjny zabieg bez użycia skalpela
  • bez znieczulenia, bez rekonwalescencji, bez blizn
  • satysfakcja efektami zabiegu u ponad 90% pacjentów

Wysoka tolerancja zabiegu przez pacjentów, większość opisuje zabieg jako przyjemny, a jedyną niedogodnością jest miejscowe uczucie ciepła. Podczas zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut, uzyskuje się smuklejszy wygląd bez konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego (np. liposukcji).

 

Przed i Po

Zabieg modelujący sylwetkę SculpSure

 

 

Zobacz jak działa SculpSure™